• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Hlavice řadící páky

Tak dnes proběhla výměna a spokojenost. Jako bonus mám schéma na bulve zcela rovně vůči středové konzoli což s původní nebylo a dokonce většina vystavených vozů to mělo křivé. Tímto děkuji Car Star Praha. 4765c297f5812b1bded9dce7990b966e.jpg65d8346ee007ebc4d9b503b13a091b8b.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Je to trojka. Já to sem přidal pouze jako zkušenost a nechtěl zakládat nové téma. Čistě záležitost k řadící páce.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ahoj, tak i já mám za sebou výměnu hlavice řadící páky na má 6 GH 6ti kvalt. Současná už po 320k km dosloužila a přišel čas pořídit novou. Objednáno na Ebay viz odkaz ZDE za cca 450kč. Dorazila za 14dní a celkem mě mile překvapila kvalita. Doufám tedy že pár km vydrží. Sundání staré a nasazení nové bylo bez problému(stačí vyšroubovat).
image0_old.jpeg image1Old.jpeg image2.jpeg image0.jpeg image1.jpeg
 
ja som to dal nakoniec opravit jednemu v okoli BA , cena 15e a je tam koza. Objednal som aj z ebay , prislo , ale ked porovnam obe tak ta ebay je o dost nekvalitnejsia, bal by som sa ze sa mi to po case zas roztrhne
 
Back
Top