• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Hlídání mrtvého úhlu

JaraSmerda

člen KLANu
45
Ahoj, nestává se někomu z vás, že rozsvícení kontrolky mrtvého úhlu v zrcátkách občas nefunguje. V poslední době se mi to po nastarování a následné jízdě stává. Přitom po nastartování proběhne probliknutí kontrolky v zrcátkách normálně, ale v provozu poté nefunguje. Kontrolka o vypnutí systému na přístrojovce nesvítí. Po vypnutí motoru a následném opětovném startu již je systém zase funkční.
Díky za každý názor .
 
Dáváš blinkr, když jedeš ve více pruzích, kde jede souběžně hodně aut? Když není čas a je potřeba se rychle zařadit bez blinkru, tak to nic nedělá..Prostě jedu jako bych to neměl. Sleduji provoz po staru přes rameno.
 
Dáváš blinkr, když jedeš ve více pruzích, kde jede souběžně hodně aut? Když není čas a je potřeba se rychle zařadit bez blinkru, tak to nic nedělá..Prostě jedu jako bych to neměl. Sleduji provoz po staru přes rameno.
Když se k tobě blíží auto, tak by měla svítít kontrolka ve zpětném zrcátku (popř. v HUD displeji). Když tam hodíš myšku bez blinkru, tak by to mělo pořád svítit. Až když dáš blinkr, tak by to mělo začít pípat, že tam jede auto.
 
Áno presne takto to funguje aj na mojej M3 BM. Bliká v spätnom, keď dám blinker tak začne aj pipat
 
No právě, Jára totiž nepíše jak mu to jako nefunguje, když mu to funguje...např.,když, metelím tak někdy taky auto nestihne zahlásit přejetí přes čáru a zpět..,asistent vybočení z pruhu.
 
Když se k tobě blíží auto, tak by měla svítít kontrolka ve zpětném zrcátku (popř. v HUD displeji). Když tam hodíš myšku bez blinkru, tak by to mělo pořád svítit. Až když dáš blinkr, tak by to mělo začít pípat, že tam jede auto.
Ahoj, ano právě tak mi to funguje, když to funguje. Občas, když třeba ráno jedu do práce, tak to ale v tom zrcátku to neukazuje nic. Prostě to nefunguje, žádná kontrolka o vypnutí systému nesvítí. Po restartu auta už potom normálně.
 
Ahoj, ano právě tak mi to funguje, když to funguje. Občas, když třeba ráno jedu do práce, tak to ale v tom zrcátku to neukazuje nic. Prostě to nefunguje, žádná kontrolka o vypnutí systému nesvítí. Po restartu auta už potom normálně.
Ještě mě napadlo, auto mám stejný. Ráno teď v zimě je -buď pod sněhem nebo jsou na něm zmrazky a taky pak při jízdě se různě zamlžuje, odstřikovače atp. Čelní sklo (hlavně nahoře ) i zrcátka nestíhám uplně očistit a zmrazky už vůbec. Právě pak to dělá třeba ,že mě celou cestu svítí kontrolka srážka a mrtvý uhel raději hlídám sám. Myslím že i v tvém případě to není závada, nezbývá než to zkoumat kdy a proč to zlobí.. Asistentům v zimě tak jako tak nevěřím, spoléhám se na sebe.
Ségře M6 zastavil list ze stromu, příšerně se lekla a děti taky. Furt je to jen technika v prvopočátku..
 
Back
Top