• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Pak je to verze, kterou hledáte. Když se podíváte na fotky v tomto vlákně od členů, kteří dokumentovali průběh aktualizace, také na nich uvidíte "EU N".
 
Zdravím. Potřeboval bych prosím poradit od někoho velezkušeného.
Aktualizoval jsem MZD systém, abych mohl následně zapojit nový modul pro AA. Udělal jsem při instalaci z verze OS 59.00.443 EU N na EU_70.00.100A CHYBU. Ve svý roztržitosti jsem spustil jako první balíček Znovu se instaluje software" "Reinstallation Package". Ten jsem již musel nechat bežet (instalici). Vše proběhlo jak má(cca 40minut), ale bez instalace "System. chyba: spínač řízení" "Fail-Safe Package", Pak jsem musel odjed, vše fungujePúvodní verze.jpgPO instalaci cmu EU 70.00.100A reinstall.up.jpgMožnosti z USB.jpgZatím není instalováno.jpg jako předtím ( infotaiment ). Večer sem se k tomu vrátil a po vložení Flešky z balíčkama verze EU_70.00.100A mě to nabízí možnost instalovat System. chyba: spínač řízení" "Fail-Safe Package"
Otázka zní :můžu dodatečně nainstalovat Fail-safe? nobo je to již špatně a nedá se s tím nic dělat? Zatím sem na to již raději nehrabal. Počkám až na vaše cenné rady a předem díky za odpovědi co s tím. Přikládám foto jak to vlastně teď vypadá.
 
20230806_111531.jpgahoj, já právě instalují nejnovější balíček. Jen jsem se nikde nedočetl co aktualizace obnáší a co je nového. Dám potom vědět, jak to bude hotový. Jde to celkem rychle.
 
Poslední úprava moderátorem:
Já osobně bych raději ponechal verzi 70 pač na té 74 budeš mít lištu dole a nejde už umístit vlevo jako v předchozí verzi.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Bob Simon. Diky za reakci ,ale tobě se pak ukáže nová verze. Stejný čísla nahoře i dole. A to mou otázku asi nevyřeší. Mám to teď ""nahoře nová, dole stará"(to vypadá jako bych se bavil o babách), a nevím co dál. Abych dalšíma instalacema neco nevratně nepodělal ještě víc než to je teď.
Jo a Polsonside dík za upozornění, už jsem to zde čet možná si na to upozorníl ty, že 74 je lišta trvale dole a to nechci. Ale kdybych si moh vybrat, tak nejradši třicítku...

Zobrazit přílohu 47123ahoj, já právě instalují nejnovější balíček. Jen jsem se nikde nedočetl co aktualizace obnáší a co je nového. Dám potom vědět, jak to bude hotový. Jde to celkem rychle.
Až to budeš mýt, tak to blejskni a dej sem. Plus info. z jaký verze si dělal upgrade.
 
20230806_115101.jpg
Hotovo. Šel jsem z 70....100 na 74... a nevidím zatím žádné změny. Čekal jsem právě aspoň nějaký redesign, něco navíc, ale spíše jsou to asi jen nějaké opravy, ani netuším, jakou lištu máš na mysli😁
 
Poslední úprava moderátorem:
Gratulace upgrade OK, né jak já. Jo a fotka velká jako ten panelák za sklem:eek:. P.S. Lišta s ikonama AA buď je dole nebo na boku, ale tahle 74 verze už jen dole prej.viz príspěvky.
 
Aha, tak problém bude asi v tom že AA ještě nemám nainstalovaný 😀 taky bych chtěl aktualizovat mapový podklady, ale to už je asi téma na jiný vlákno
 
AA CP se mění USB kit jestli máš starej. Ten si právě chci přehodit, jenže sem se právě zasek tou aktualizací... Mapy jsou jiný vlákno.
 
Tak jsem logickou úvahou doinstaloval "fail-safe" balíček. Trvalo to už jen cca 5 minut. Vše se tváří ok. Toto však neberte, že to jde i opačně (budu to ještě zkoumat, jstli je vše jak má být)!!! Všem doporučuji dodržet návod strana 1! Teď jdu koupit AA USB kit z alíka, nabastlím to tam a pak se třeba ozvu.

IMG_20230806_141744.jpg IMG_20230806_142008.jpg IMG_20230806_142138.jpg
 
Paráda kluci😁 já teda zatím po týdnu pozoruju rychlejší odezvu systému, jinak nic nového, ale aspoň to máme aktuální 👌
 
Paráda kluci já teda zatím po týdnu pozoruju rychlejší odezvu systému, jinak nic nového, ale aspoň to máme aktuální

Taky jsem si všiml, že je to asi maličko rychlejší. Ale jinak jedu na Apple car play, tak ten systém až tolik neřeším ale jak říkáš, aspoň to je aktuální
 
70.00.100 na teď ten nyní nejnovější 74.00.324.
Ten původní mi asi aktualizovali v mazde při montáži car play, původně auto ještě těsně nemělo, začali montovat sériově do výbavy krátce po tom, co jsem ho koupil.
 
Back
Top