• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hodinky - co nosíte na ruce ?

cibule jsou to sakra krásný, ale tuším že se s nima mobil ovládat nedá.... a o tom je tenhle topic :) ale neva, uděláme topic i na klasický hodinky
 
http://www.tiphodinky.cz/panske/citizen-jy8020-52e-eco-drive-promaster-sky-skyhawk-titanium.html

Pořizoval jsem je přes tuto firmu. Jsou 100% originál-ověřeno ve značkovém service. V každé zemi mají doporučenou cenu a pokud má někdo oficiální zastoupení CITIZEn, tak je nesmí prodávat pod tuto cenu. V Drážďanech je koupíš za cca 20.000,-Kč, v Honkongu za cca 13.500,-Kč a v ČR za 26.660,-Kč. Asi vypadáme jako debilové!

Mobil ne, ale vypočítáš dolet, palivo atd. :):):). Tvoje Mazdička nelítá?
 
Poslední úprava moderátorem:
Mazda mi zatím nalítá... sice valí velmi slušně po asfaltu, ale ještě jsem ji neodlepil ani v Německu na topspeedu :)) (naštěstí)
 
Fantomas by Ti řekl, kde máš to tlačítko :). Už taky nelítá DS :)
 
abych nebyl off topic, tak jsem na ruce doposud nosil a stále budu střídat s chytrýma hodinkama mé milé Festina Chrono Bike. Čtvrt kila kovu na levačce :)
 
Sundat je, tak bych nechtěl potkat Tvojí levačku na tváři. Katapult hadr :). Od roku 1990 jsem prošel několikery hodinky Casio- taky slušná váha, ale co vydržely. Poměr cena, kvylita, výdrž neskutečná. a někdo by řekl šunt :-( a já na tu značku nedám dopustit.
 
Tvoje hodinky Festina Chrono Bike jsou dost stylové. Moc pěkné. Jakou máš barvu?
 
někdo řekne, že je šunt Casio, někdo to řekne o Festinách. Já zas žiju dlouhá léta s Festinama, kdysi dávno jsem si za první lepší výplatu koupil červené Festiny 6565 . Nosil jsem je denně 14 let a i ted si je občas vezmu

6565.jpg


Festina Chrono Bike Tour de France 2012 mám stříbrné s černým ciferníkem .
 
Poslední úprava:
Hodinky většinou nenosím (koukám se na mobil), ale někdy si vezmu modré Auriol, koupené v Lidlu asi za 120 Kč :D.
 
Poslední úprava moderátorem:
Dnes už není cena, značka ami země původu zárukou kvality :-(. Před týdnem jsem přesně po záruce vyhodil pekárnu na chleba :-(. Někdy Vám na srazu povykládám, jak po vývoji auta začnou ořezávat kvalitu materiálů atd. aby vydrželo jen to co je nutné. Kdysi se gererálkovaly motory a dnes je půlmotor brán jako náhradní díl.....
 
Sakra, vy se máte, že nosíte hodinky :). Já všechny hodinky co jsem kdy nosil, tak se všechny nějakým záhadným způsobem ztratily (takže je už ani nedostávám jako třeba dárek). Hold jsem odkázaný na hodiny v mobilu, který jsem naštěstí ještě neztratil :)
 
Back
Top