• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hodinky - co nosíte na ruce ?

jj, každej jsme nějakej.... já si zas neumím představit, že bych bez hodinek vylezl z bytu. Přišel bych si jak nahej :)
 
Já mám už několik let traser h3, nosím denně a spokojenost. b5072ea6590ba49d32d1c66e0ae0338d.jpg

Odesláno z telefonní budky.
 
rok se tu nic nedělo ... a tak i já jsem opoměl, že jsem upgradoval hodinkovou sbírku o letní G-Shock = casio gulfmaster yellow . Skvělé lehké a odolné hodinky !

1210a59600761c7db3442282165d2d60.jpg
 
Poslední úprava:
Tak i já přidám..Jacques Lemans edice Mazda..a Casio G-Shock. :)
 

Přílohy

  • image.jpg
    image.jpg
    641,9 KB · Zobrazení: 42
  • image.jpg
    image.jpg
    636,5 KB · Zobrazení: 40
  • image.jpg
    image.jpg
    521,7 KB · Zobrazení: 40
Citizen titanium Eco drive safírové sklo přes 9 let nepřetržitého provozu, stále na ruce (nesundá vám je nikdy). Jsou lehké a v létě na dovolené se mě plno lidí ptá na čas.
 
Zdravim. Taky jsem přemýšlel nad těmito hodinkami. Moc se mi líbí po všech stránkách. Stojí za tu cenu? Nejvíc oceňuju, že to nejsou žádné smart watchky, ale oplatí se ještě vůbec v dnešní době?
 
Já nosím tyto. Nedokážu si představit, že budu hledat někde telefon a zjišťovat, kolik je hodin.

 
Sundat je, tak bych nechtěl potkat Tvojí levačku na tváři. Katapult hadr :). Od roku 1990 jsem prošel několikery hodinky Casio- taky slušná váha, ale co vydržely. Poměr cena, kvylita, výdrž neskutečná. a někdo by řekl šunt :-( a já na tu značku nedám dopustit.
Casio super!Kdysi dávno jsem z nouze koupil digitální Casia.Bože co ty se mnou zkusili ?vymáchal jsem je v kde jaké sračce a pořád jdou už víc jak deset let.Jediné mínus řemínek,třikrát měněny a kdybych nebyl naposledy líný ho vyměnit tak je asi nosím do dnes.
 
Zdravim. Taky jsem přemýšlel nad těmito hodinkami. Moc se mi líbí po všech stránkách. Stojí za tu cenu? Nejvíc oceňuju, že to nejsou žádné smart watchky, ale oplatí se ještě vůbec v dnešní době?
Záleží na tvých prioritách. Já bych si třeba už nekoupil hodinky s quartz pohonem, ale jen automaty. Druhý požadavek by bylo safírové sklo, třetí voděodolnost min 200 m a čtvrtý mít hodinky na tahu, žádný řemen nebo kaučuk. Ale každý to má jinak a záleží i na nošení. Někdo jen občas, někdo jen do práce, někdo jen do hospody. Já třeba hodinky nosím cca 16 hodin denně, myju se s nimi, koupu atd. A taky záleží na rozpočtu. Doma mám ještě staré Rotax, Festiny a Tissoty. Teď nosím jen Longines.
 
Už druhy rok jedu v chytrých hodinkách Android od Xiaomi GTR a spokojenost. Ukazují i sms či Whatsapp, kalendář, budík, kroky, tep atd. Nabíjení tak za cca. 20-30 dní, talže ok.
 
Správně odpočinkové téma :)
Pro civilní účely mám železo Certina DS Podium Titanium Big Size a na sport pak Garmin Approach S62 Black. Ty druhé jsou tak chytré, až se člověk bojí :rolleyes:
 
Už druhy rok jedu v chytrých hodinkách Android od Xiaomi GTR a spokojenost. Ukazují i sms či Whatsapp, kalendář, budík, kroky, tep atd. Nabíjení tak za cca. 20-30 dní, talže ok.
Jj používám od nich 2-3 roky Amazfit Bip a spokojenost. Doslova za pár kaček, mám je na ruce 24 hodin denně a vůbec o nich nevím ?
 
Já používám Xiaomi Mi Watch a taky si nemůžu stěžovat.Jsou to moje první chytré hodinky a za ty peníze jim není co vytknout.Počítání kroku,kalorií,sportovní aktivity,monitoring spánku, okysličení krve atd.Lehounké, výdrž na jedno nabití cca 16-20 dnů.Jediné mínus, že jsem je musel po roce reklamovat,ale zase jsem na tom vydělal,dali mě nové.?
 
Back
Top