• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hodinky - co nosíte na ruce ?

Děláš si srandu ale i to je v GB problém když ho vytáhneš na veřejnosti - a to myslím vážně.
 
Děláš si srandu ale i to je v GB problém když ho vytáhneš na veřejnosti - a to myslím vážně.
Tak to do GB určitě nepojedu.To mě můžou klidně políbit řiť.Přesně jak píše @Mantaman461 svět se v prdel obrací.Ještě že tady je to celkem v pohodě.S tím jejich přístupem na to brzo dojedou.To aby sis bál prdnout,aby jsi náhodou někoho neurazil nebo nepobouřil.??
 
Mam taky Garmin. Fenix 6. Pořídil jsem si je proto, že hodně sportuju.Kolo,plavání fitko a tak.Nepotřebuji z hodinek telefonovat. Jsou dobrý vydržej dlouho nabitý.Super je s nima buzení,jenom mi zavrněj na ruce.Je to lepší než ty šoky, když začne zvonit budík. Docela mě ale někdy štvou. Třeba mi přidávaj bazény. Klidně mi přihoděj 200 m na kilák a půl, mrchy.Taky , když jsem ve fitku a nezapnu na nich že cvičím, tak mi blbě měřej tep. Udělám 20 dřepů s činkou na zádech, srdce mi buší, tep si mechanicky naměřím 150 a hodinky? Ukazujou 95. To nechápu.Taky mi furt píšou, že moje kondice je úplně na h.....o.Asi si na mě zasedly a nemají mě rády.
 
Ty jo. Nestačím se divit kam se to dostalo z poměrně líbivých heavy duty/military/police dolných hodinek...
Každý predsa nosí to, čo sa mu páči najviac. Je to vlákno o hodinkách všeobecne, že sa to niekomu nemusí páčiť, je v podsttae jeho problém a nevidím dôvod to tu ani nejak obzvlášť rozpytvávať.

Připomíná mě to moje první hodinky od vietnamce.?Ale je fakt, že mají kouzlo.Asi trochu nostalgie,alespoň pro mě.?
Jo, vďaka :cool:
 
Back
Top