• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Hučení při 2tis otáček

Lukyyno

nový člen
11
Ahoj, mám dotaz, při 1900 -2100 otáčkách hučí něco od motoru. Je jedno jestli jedu a mám zařazenou rychlost, nebo když stojím a šlápnu na plyn do těchto otáček při volnoběhu. Dělá to jen v tomto rozmezí otáček a zvuk je pravidelný. Nejdřív jsem si myslel že to jde od kola, je to takový dunivý zvuk jako kdyby při každém pootočení kola o něco třelo, ale s pohybem kol to nemá nic společného. Zkoušel jsem to ikdyž jsem stál na místě. Díky za odpověď M6 2.0 Di 2004
 
Ahoj, mám dotaz, při 1900 -2100 otáčkách hučí něco od motoru. Je jedno jestli jedu a mám zařazenou rychlost, nebo když stojím a šlápnu na plyn do těchto otáček při volnoběhu. Dělá to jen v tomto rozmezí otáček a zvuk je pravidelný. Nejdřív jsem si myslel že to jde od kola, je to takový dunivý zvuk jako kdyby při každém pootočení kola o něco třelo, ale s pohybem kol to nemá nic společného. Zkoušel jsem to ikdyž jsem stál na místě. Díky za odpověď M6 2.0 Di 2004
Ahoj,sundej řemen a zkus,zda se nesekla volnoběžka na altíku.
 
K sundání řemenu jsem se ještě nedostal, ale budeš s tím alternatorem asi hodně blízko. Testoval jsem to teď několikrát při jízdě a dělá to jen když je zapnutá klima. Když je vypnutá tak je ticho. Takže při větší zátěži. Zajímavý je že jen v tomto malém rozmezí otáček ale na které zrovna jezdím snad nejčastěji. Díky za postřeh!
 
Back
Top