• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

HUD promítaný na sklo

Maleax

výkonný člen KLANu
115
Ahoj, po nějaké době jsem jel v tátově CX-5 s HUD promítaným na sklo a všiml jsem si jedné věci a to, že když to přečte nějakou značku, objeví se mezi rychlostí a značkou taková podivná "čára" - viz. foto:
ZepB.png

Je to normální nebo to je chyba? Pokud vypnu motor, nastartuju tak se zase objeví jen rychlost a po načtení první značky to udělá zase čáru...
 
Já to tam mám taky. Ani mnenenapadlo, že by to nemělo být.
Seřízením výšky promítání se to trochu mění, ale nezmizí.
 
No já s tím autem jel poprvý když se přebíralo, ale auto nemělo navigaci takže to nerozpoznávalo značky a určitě tam ta čára nebyla. Teď když jsem s tím jel tak jsem se právě divil, co to tam je (táta říká že to tam je od začátku - nejspíš co jsem mu zprovoznil navi).

Osobně mně přijde, že to tam nemá co dělat, ale třeba je to vlastnost a ne chyba? Na druhou stranu nechápu přidanou hodnotu té čáry...
 
Ta čára je tam schválně.
Čas 0:15 na tom videu z YT. Pravděpodobně má symbolizovat oddělení údajů jako co jsou údaje z vozidla oproti údajům z "cesty".
 
Aha tak opravdu to je asi jen dělící čára, nejsem na to z polarizačního HUD v 6ce zvyklý :) moje chyba
 
No mne to neukazuje ziadnu ciaru. Mam napr rychlost a hore vpravo znacku rychlosti ale ziadnu ciaru medzi nemam
 
na 2018 CX-5 ciaru nemam, dnes som sa na to zameral lebo som po dlhsej dobe siel aj s navigaciou aj bez.
 
Back
Top