• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Identifikace stupne vybavy - CX5

slavolino

nový člen
11
Zdravim cleny fora. Jsem tu novy a prosim o radu. Nedavno jsem si poridil CX5-ku, rocnik 2014, 2,2D 129kW AT AWD. Snazil jsem se zorientovat ve stupnich vybavy, ale porad si nejsem jisty, "co" jsem si to vlastne poridil. Pri koupi jsem hledal konkretni prvky vybavy, nekoukal jsem na packety. Poradite mi nekdo? Vypada to na Revolution anebo Revolution Top.
V aute mam:
- barva - crystal deep blue
- kola - 19"
- interier - bila kuze (bezova)
- navigace
- Bose 10 repro
- parkovaci kamera + predni a zadni sensory
- ele ovladani predniho sedadla ridice i spolujezdce
- vyhrivana predni sedadla
- asistent pri jizde v pruzich, RVSM, TCS, samozrejme iStop

Nemam vyhrivany volant, ventilovana sedadla (to je taky asi az v nejnovejsim modelu).
Co me nemile prekvapilo, tak chybi pruduchy ventilace k zadnim sedackam. Videl jsem je v showroomu u nove verze.
Urcite jsem na neco zapomnel.
Zkousel jsem se zeptat i pri navsteve autoriz. servisu. Ale to mi pry neumi zjistit.
Neni to zivotne dulezite, ale rad bych i s vasi pomoci vedel, v jakem packetu se vozim. Uz jenom pro ten dobry pocit, vzdyt to znate.

Kdyz uz pisu svuj prvni prispevek, tak bych se rad zeptal na zpetna zrcatka. U meho predchoziho auta pri zarazene zpatecce se zrcatka zklapela smerem dolu, abych videl k obrubnikum a ten uhel se dal i nastavit. Da se toto i u Mazdy? Popravde, jeste jsem to nezkousel.
Diky za pozornost. Libi se mi toto forum, ale nestiham si precist vsechno, co by me zajimalo. Ale snazim se :)
 
Máš adaptivní tempomat? Pokud ano, budeš mít rev. top. Pokud ne, měl by to být revolution...
 
Ahoj, diky za rychlou odpoved. Nemam adaptivni tempomat. Auto bylo jako nove kupovano v CR.
Take mi to prijde jako Revolution s priplatky, jako barva, svetla kuze.
 
Tak to bude revolution. Rev. Top mel jeste navic brzdovy asistent, vyhrivana zadni sedadla a mozna jeste neco ale nic extra dulezityho ;)
 
Ja si nestezuju :) Kdybych tam mel ventilovane sedacky, ty pruduchy ve stredovem tunelu dozadu a polohovaci zadni sedadla, tak by byla spokojena cela rodina :)...za me jeste mozna ten benzinovy 2,5l pod kapotou, ale to ma cas, nejakou dobu si uziju turbicko a mozna po nejake dobe vymenim za mne blizsi benzin, ale to je debata do jineho vlakna. Diky ;)
 
Několik poznámek k dotazům: Sklápět zrcátka k obrubníku Mazda neumí. Ventilované sedačky má zatím jen M6 Takumi. Topení k zadním sedačkám bývá vyvedeno ještě na podlaze pod přední sedačky, podívej se tam (aspoň moje M6 to tak má). Zkontroluj si v servisu podle VIN, jestli byly absolvovány všechny svolávačky (hlavně motor, brzdy). Nechce se mi věřit, že by podle VIN neuměl autorizák určit výbavu. Stáhni si aplikaci My Mazda z webovek dovozce, tam se taky pár věcí dozvíš.
 
Na ty sedacky kouknu, My Mazda taky, diky. Auto je jeste v prodlouzene zaruce. Byvaly majitel chodil pravidelne na predepsane prohlidky. I ja jsem uz jednu absolvoval. Shodou okolnosti na Slovensku. Pripraven se svym original Mazda olejem, jsem byl vypoklonkovan. Tam to ukecat neslo. Duvod byl, ze na Slovensku se kdysi objevil pancovany neoriginal olej, vydavany za original. Kdybych na tom svem trval, tak by me poslali domu bez provedeni prohlidky..Bylo mi receno, ze vsechny svolavacky problehly, resp. prace byly provedeny pri garanckach, napr. vzpery u patych dveri a pod...Co se tyka vacky, tak pry muzu byt v klidu. Jak muzu byt v klidu, kdyz mi ani neumi v autorizovanem servise rict presne datum vyroby meho auta? V klidu nejsem, ale diky tomuto problemu jsem pri brouzdani objevil toto forum :)
 
Back
Top