• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Jaké pneumatiky na ND?

Ve všem lepší, než ty Potenzy, co tam byly původně, hlavně na mokru , limity s nima jsou úplně jinde 😉😉. Bridgestone jsem ale neměl od novoty, zdědil jsem je po původním majiteli 😉
 
Sundal jsem z MX5 konecne ty Potenzy S001, nechcete je nekdo? Vzorek 4.5mm zadek, predek 6.5mm, symetricky sjete, nejete na okruhu, 7000 km maji za sebou. DOT je nekdy na konci 2022. Nechal bych tady nekomu z klanu klidne za 1 tis Kc kus = 4 tis komplet.

Rozmery jdou na 17" ND nebo NC (205/45/17).

Na aute uz se "hreji" Goodyear F1 Asymmetric 6, za mokra na studeny silnici - jako ted bylo casto, zvlast rano - to drzi precejen o neco lepe. Za sucha na teple asi podobny Potenzam (co jsem zatim mel sanci vyzkouset), hlucnost mozna i horsi, ackoliv dle stitku i recenzi by mely byt tissi. Ale me jde opravdu hlavne o tu adhezi na studeny a mokry silnici, abych se nekde v Alpach nebo i tady rano cestou do prace nerozsvihal...
 
Back
Top