• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Jaký adaptér na MP3?

Frozz

člen KLANu
46
Poslední úprava:
čus, v poznámce nemáš typ auta, ale příspěvek je v GH, takže předpokládám, že máš tu. v GH je v loketní opěrce vstup AUX na 3,5 jack, kde běžně přehrávám mp3 z telefonu... mrkni tam, měl bys ho tam mít taky. pokud nevyžaduješ přímo USB vstup, tak toto řešení stačí
 
Ahoj. Jojo GH. Takze do AUX staci pripojit adapter s USB vystupem a pri pripojeni flasky si budu moci prehravat mp3? Ja myslel, ze to nebude fungovat. Budou se tedy zobrazovat i ID3 tagy na displeji radia? Diky
 
s tim displejem pochybuji, já mám dotykáč s NAVI a musím přepnout source na AUX, přehrávat muziku jde potom v pohodě, ale na displeji je pouze statický obraz s upozorněním, že muziku taháš právě přes aux nic víc. podle mě by ale měl usb přes aux fungovat, nejlépe někam dojet autem a před prodejnou si to zkusit, ruku do ohně za to nedám :rolleyes: zase když koukám na ten tvůj odkaz, tak je to přímo pro Mazdy, takže by to mohlo teoreticky displej podporovat, když tam píšou že funkce je stejná jako nyní přes CD měnič.... ovšem nevim kde to má být potom vyvedené, možná v přihrádce spolujezdce s tím že to bude poslouchat i na ovládání na volantu
 
ono ani MP3 přímo z origo changeru neposílá na displech kdovíco - na začátku písničky tam sice ID3tag pošle, ale jenom na chvíli a pak zas zavile ukazuje pozici přehrávané mp3 ve složce a číslo CD ......
 
Zdravím,

v 6ce není výstup pro USB a tudíž nemůžu přehrávat svou mp3 hudbu z flashky. Jak jste tento problém vyřešili?

Dá se pořídit speciální adaptér - http://www.ahifi.cz/usb-aux-ipod-adaptery-mazda/ ALE ani jeden z těchto nabízených není kompatibilní s BOSE audiem :(:(:(.

Našel jsem tento a ten by možná mohl fungovat - http://www.usbdoauta.sk/mazda/38-usb-adapter-mazda-2009-autolink.html

Poradíte někdo?


Ahoj, já jsem to vyřešil společně s handsfree Parrot MKI 9100
 
Já poslouchám písničky z mobilu přes AUX v loketní opěrce. Cenová investice 30,-Kč za kabel (3,5 samec/samec). Na displayi svítí pouze nápis AUX.
delock-audio-kabel-3-5-mm-jack-samec-samec-2-5-m-84001-_i186476.jpg

Třeba @Dvoři má u pofaceliftu integrovaný originální BT modul, přes který může přehrávat hudbu. Ty máš jakou výbavu, popřípadě rok?
Kdyžtak si to prosím doplň do podpisu ať víme i pro příště ;)
 
Třeba @Dvoři má u pofaceliftu integrovaný originální BT modul, přes který může přehrávat hudbu. Ty máš jakou výbavu, popřípadě rok?
Kdyžtak si to prosím doplň do podpisu ať víme i pro příště ;)

Aha sory, je to výbava GTA 2009.

Zatím se mi nejvíce líbí možnost Skuhryho, jde mi o to, abych viděl název přehrávané písničky, alba apod., po paměti nic hledat nechci :).

Skuhry, a jak jsi to přimontoval?

edit: aha, to je zase pro radia bez BOSE :(
 
Mám to v kostliku na horním rohu. A skladbu nevidím :)

Odesláno z telefonní budky.
 
Zdar hosi, vyresil uz nekdo z vas USB MP3 vstup nejakym externym zariadenim? Mam M6 GH 2.5i r. 2008 s BOSE a chcel by som nieco take dokupit, nech mozem pustat MP3 z USB kluca alebo SD karty. V starsej M6 GG som mal USB vstup rieseny cez doplnenie krabicky "Yatour", to fungovalo bez problemov, no u verzie GH s BOSE vybavou som to nenasiel v ponuke.
 
Tohle by mě taky osobně zajímalo, jak toto vyřešit, né že bych si nevystačil s CD, kde se mp3 vleze jak maku, ale osobně, nejjednodušší řešení mi asi přijde koupit rovnou navigaci místo rádia se zabudovaným USB/SD konektorem.

A né že by nestačil AUX konektor na mobil, jenže zase vybíjet a nabíjet pořád dokola mobil, tohle mi přijde jako trošku nešťastné řešení.
 
Zdar hosi, vyresil uz nekdo z vas USB MP3 vstup nejakym externym zariadenim? Mam M6 GH 2.5i r. 2008 s BOSE a chcel by som nieco take dokupit, nech mozem pustat MP3 z USB kluca alebo SD karty. V starsej M6 GG som mal USB vstup rieseny cez doplnenie krabicky "Yatour", to fungovalo bez problemov, no u verzie GH s BOSE vybavou som to nenasiel v ponuke.
Ahoj, tu máš, za info o adaptéroch som dostal na MC ban.
http://www.mazda.cz/servis-a-prislusenstvi/doplnky/mazda6/2007-08/audio/C860V6572B/
C860-V6-572B
k tomu ešte potrebuješ relé: C839-V6-355
Ovládanie z volantu funkčné, prepínanie medzi zložkami a zdrojmi signálu.
Absolútne bezproblémový adaptér, zostáva funkčný aj AUX.
V popise na stránke Mazdy je zase riadny guľáš.
 
Zdravím všetkých, ak sa nájde šťastlivec s nefunkčným zosilňovačom Bose na M6 GH, tak sa ozvite. Mám momentálne chuť opravovať.
 
Osobní ne, jen jsem na to narazil. Nevěřím že budou nějak fungovat ty FM transmittery co se prodávají a když jo tak tam bude velký rušení.
S FM transmitterama zkusenost mam a jak pises, stoji za ****. Nicmene nemam duveru ani v tyto adaptery uz jenom proto, ze se vsude docitam jak si nerozumi s BOSE aparaturou.
 
Back
Top