• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Jaký je diesel po roku 2015?

Pajys

nový člen
2
Dobrý den - ahoj

v budoucnu plánuji koupit Mazdu. Zatím vítězí CX5. Slyšel jsem, že diesel není moc kvalitní motor za to benzínová atmosféra ano. Já teda zatím jezdím v dieselu WV. Už asi půl roků sleduji videa a recenze na Mazdy. Rád bych jestli by mi někdo sdělil zkušenosti s Mazdou, která má dieselový motor cca od roku 2015 a mladší. Nemusí se jen jednat o Mazdu CX5. Jde mi hlavně o motor ( servis, údržba, jízdy atd...). Nějak se mi pořád nechce věřit, že ty motory mají neustálé tak špatnou pověst. Děkuji za rady, tipy a odpovědi.
 
Dobrý den - ahoj

v budoucnu plánuji koupit Mazdu. Zatím vítězí CX5. Slyšel jsem, že diesel není moc kvalitní motor za to benzínová atmosféra ano. Já teda zatím jezdím v dieselu WV. Už asi půl roků sleduji videa a recenze na Mazdy. Rád bych jestli by mi někdo sdělil zkušenosti s Mazdou, která má dieselový motor cca od roku 2015 a mladší. Nemusí se jen jednat o Mazdu CX5. Jde mi hlavně o motor ( servis, údržba, jízdy atd...). Nějak se mi pořád nechce věřit, že ty motory mají neustálé tak špatnou pověst. Děkuji za rady, tipy a odpovědi.
Téměř stejný. Pokud chceš 100% vyřešení problému výfuková vačka vs. kluzák, zvol si KF od MY2018 (= s močovinou), jedno jaký výkon, jde to vždy upravit na továrních 140 kW. V Německu jak vidíš, se prodávají i fungl nová stále.
 
Poslední úprava:
Back
Top