• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Kabinovy filtr

psladek78

výkonný člen KLANu
132
Menil nekdo na CX-30 neorigis? Zkusil jsem 4 s vsechny rozmerove ok, ale plastovy packy/predni drzaky jsou od sebe jinak nez origos a nezacvaknou.,.
 

Tady se to řeší na trojku. CX-30 by měla mít filtr stejný. Zatím tam pasuje jen originál.
 
Ahoj, po vyzkoušení asi 5 různých filtru, které ale měly jinak velké packy nebo malý ten plastovy rámeček jsem narazil na Blue print ADBP250039.
Platí pro 2021 g150 AT (Mexiko) . Snad to někomu pomůže ?.
 
Ahoj, po vyzkoušení asi 5 různých filtru, které ale měly jinak velké packy nebo malý ten plastovy rámeček jsem narazil na Blue print ADBP250039.
Platí pro 2021 g150 AT (Mexiko) . Snad to někomu pomůže ?.
určitě pomůže, stojí míň než polovinu origoš :) já to po 3 přesně jak píšeš vzdal :)
 

Tady se to řeší na trojku. CX-30 by měla mít filtr stejný. Zatím tam pasuje jen originál.
Pasuje i Blueprint.Dával jsem ho na BP.Je to v tom vlákně co jsi na něho odkazoval.Pokud je BP shodné s CX30 tak sedí.
 
Back
Top