• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Konfigurátor autopotahu

Co na potahy říkají výhřevy v sedačkách? Prohřeje to vůbec? :( Ta černá kůže vypadá luxusně.
 
Je pravdou, že výhřev funguje hůře. Paradoxně vlastně když to bude kvalitnější látka a vyšší gramáž, tak to bude zpravidla horší. Já mám na sedáku alcantaru a za mě musím říct, že to horší je, možná v řádu pár desítek procent. Už při objednávce jsem na to byl upozorněn. Mně to ale nijak zvlášť nevadí. Ochrana má v tomto případě přednost. Pokud máš bez potahů výhřev vždy na maximum a máš pocit, že ti to nestačí nebo je to akorát, počítej s tím, že ti to bude topit méně a třeba úplně spokojený nebudeš...
 
Ano jsou dva problémy s těmi potahy, které jsou prostě dány fyzikálními zákony :) no a logicky je to že ohřev musí fungovat hůře (on hřeje skoro stejně, ale trvá mu to o dost déle než začne hřát, než prohřeje tu druhou hmotu) no a pak že nejde zasunou středová opěrka na zadních sedadlech, když logicky se zmenší to vybrání a zvětší opěrka o ten potah.
 
Můžu taky potvrdit...prohřátí těch potahů je pomalejší. Řekl bych tak o cca 2 minutky. S tou středovou opěrkou mě to nepřijde až tak dramatické. Mě zasunout jde, ale je to fakt naknap.
 
Prosím,jak to funguje u MAD v konfigurátoru, je pouze material a barvy,ale typ auta nikde?
 
Já si taky tak matně pamatuju, že jsem tam normálně volil Mazdu 6ku. Ale tak to dej do poznámky a oni se ti ozvou... Jestli to bude jako u mě, budou po Tobě stejně chtít fotky sedaček, aby se ujistili, že tam není pro ně nic nestandardního...
 
Ahoj, Mazďáci! Uvažuji také o nákupu potahů MAD,
zdá se že je tu s nimi spokojenost. Můžu se zeptat majitelů, jak je tam řešena škvíra pro IZOFIX na zadních sedačkách? díky.
Při hledání a konfiguraci potahů mi tam vyskakuje asi novější konfigurátor, který má náhledy poměrně odpudivé, je to úplně jiná grafika, než v kofigurátoru na první straně tohoto vlákna... Doufám, že je to jen gerafika :) Díky Jamesson
 
Pokud je to ještě aktuální... Mám MAD potahy a myslím si, že to řešené je (pamatuji si např. úchytové otvory na zadní straně sedaček). Já to ale nepoužívám, takže si nepamatuji detaily. Jestli chceš, podívám se na to a popř. nafotím...

Obecně ty potahy jsou poměrně sofistikované. Např. i použití "trhacích" nití pro účely správného fungování bočních airbagů apod. Takže bude stoprocentně vyřešený i ISOFIX. ;)
 

Podobná vlákna

Back
Top