• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Koupě CX-5 - jaký modelový rok

FYI nová KF MY 2020 s novým Mazda Connect má už bonzácké funkce, kterými jde online stáhnout informace o chybách DTC, jízdním stylu, např. použití brzdy a plynu zároveň atp. prostě ODR data. Uživatel to v aplikaci My Mazda nevidí.
 
Vybral jsem nakonec jednu z roku 2019 bez deaktivace válců, resp. MY2018.. snad se příští týden zadaří a bude doma :)
 
Vybírám auto od prodejce z Německa (Autohaus Hellwig KG), který mi nejdříve poskytl výpis k autu z jejich systému, který obsahoval prodlouženou záruku vozu do roku 2024, nyní tvrdí, že se jednalo o chybu a poskytl výpis nový, který prodlouženou záruku již neobsahuje. Neví někdo, co si o tom myslet? Lze ty přiložené výpisy považovat za relevantní, nebo si tam může prodejce změnit kdykoliv cokoliv?
 

Přílohy

  • JMZKFGW7A00853700 (1).pdf
    48,9 KB · Zobrazení: 32
  • JMZKFGW7A00853700.pdf
    48,8 KB · Zobrazení: 25
Zřejmě na to byla objednána rozšířená záruka, ale nebyla včas zaplacena.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Back
Top