• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika LED denní svícení místo halogenu W21/5W

No to těžko soudit, kdo se provinil, první BP jsem měl "pod kudlou" fyzicky hned v květnu a předtím už pár měsíců dopředu jsme tu na klanu měli info, jak budou světla a pakety vypadat ;)
Lidé si stále stěžovali na nemožnost konfigurace svého vozu a nutnost koupit si předem nakonfigurovaný vůz z výběru výbav. Tak se přešlo na pakety po vzoru konkurence. Na všem se najde určitě pozitivum i negativum. Pravdou je, že auta s halogenovým denním svícením tu byly dávno před tímto "paketovým systémem" a nikdy s tím problém nebyl (teda kromě toho, že to stejně nesvítilo tak jako vyšší výbavy nebo to vypadalo předpotopně :) ).

Ale zpět ke světlům. Zadní jistě půjdou předělat, jako u předchozích generací a modelů. Jenom bude potřeba dle mého dotáhnout šťávu do pátých dveří.

A tady slíbené foto pro porovnání a varování do budoucna pro potencionální majitele trojek :cool: :
Přední světlomety bez Style paketu vs. se Style paketem
20190826_132512.jpg M3_grey_Autofoto_DSC7207.jpg

Zadní světlomety rozdíl
20190826_132559.jpg 20190712_095344.jpg
 
No to těžko soudit, kdo se provinil, první BP jsem měl "pod kudlou" fyzicky hned v květnu a předtím už pár měsíců dopředu jsme tu na klanu měli info, jak budou světla a pakety vypadat ;)
Lidé si stále stěžovali na nemožnost konfigurace svého vozu a nutnost koupit si předem nakonfigurovaný vůz z výběru výbav. Tak se přešlo na pakety po vzoru konkurence. Na všem se najde určitě pozitivum i negativum. Pravdou je, že auta s halogenovým denním svícením tu byly dávno před tímto "paketovým systémem" a nikdy s tím problém nebyl (teda kromě toho, že to stejně nesvítilo tak jako vyšší výbavy nebo to vypadalo předpotopně :) ).

Ale zpět ke světlům. Zadní jistě půjdou předělat, jako u předchozích generací a modelů. Jenom bude potřeba dle mého dotáhnout šťávu do pátých dveří.

A tady slíbené foto pro porovnání a varování do budoucna pro potencionální majitele trojek :cool: :
Přední světlomety bez Style paketu vs. se Style paketem
Zobrazit přílohu 23872 Zobrazit přílohu 23873

Zadní světlomety rozdíl
Zobrazit přílohu 23875 Zobrazit přílohu 23874
:) šikovně zvýrazněno . bez LED ds nafoceno za denního světla, s LED v přítmí.. Nicméně , bez diskuse, i tak rozdíl výrazný ! Už i když to stojí, ani nesvítí, jdeš k tomu zboku a vidíš tam tu "krásnou" žárovku )))
Proč je třeba do zadního víka "tahat elektriku" ?( sedan ) , jsou tam tam přeci couvačky a mlhovka ..
 
Když to tu tak čtu, jsem šťastný, že mě paket bose donutil vzít i style. Rozhodně těch peněz nelituji a to nejen co se světel týká.
 
Když to tu tak čtu, jsem šťastný, že mě paket bose donutil vzít i style. Rozhodně těch peněz nelituji a to nejen co se světel týká.
To jo ) Já si ale prostě nemohu pomoci , mám od mládí nějaký "blok" na ty zatmavená okna a tady je to bohužel vcelku výrazné a k tomu sedanu se to vyloženě nehodí (
 
Pěkné :) Já už jsem vyřešil hnusné degradující denní halogeny vpředu, náhradou za LED žárovky a na zadky a nějaké dětinské kroužky se..u :)
Za 14 dní mi má dorazit (jen s paketem plus+sound).Tak budu mít stejný problém.Ani v noci ty denní halogeny nezhasnou?
 
Za 14 dní mi má dorazit (jen s paketem plus+sound).Tak budu mít stejný problém.Ani v noci ty denní halogeny nezhasnou?
..když si rozklikneš tu profil fotku, tk uvidíš jaká je to "krása" - světlo dvou barev ))) Naštěstí již minulost a investice 1800 ,- Kč
 
za me je to tedy taky fail od Mazdy. Led denni sviceni nabizi v zakladu i Dacia za 200tis a auto za min.pul mega,ktery míří hodne na styl to nema? Tohle je spatne!!!
 
Dnes mi říkal technik v Mazdě,že mi výměnu za led nedoporučuje.Prý by se to mohlo tím poškodit.Ptal jsem se jich totiž,jestli by už při předání auta nebylo možné ji nahradit za halogenovou.
Technik je pouze loajální vůči svému chlebodárci )) A měl jsi na na mysli LED .. Nebudou Ti dělat něco s čím by mohli mít potencialně problém vůči záruce ...
 
za me je to tedy taky fail od Mazdy. Led denni sviceni nabizi v zakladu i Dacia za 200tis a auto za min.pul mega,ktery míří hodne na styl to nema? Tohle je spatne!!
...je to pro mne taky nepochopitelná věc ...už tím co vše to má v zakladu... mj. navigaci, všechny možné asisistenty ,LED hlavní svtětla, blikače a ted do toho ty " krásné" žluté halogeny ))
 
Nevím, o co vám jde. Sedneš do toho, nastartuješ, odveze tě to kam potřebuješ. A nemá tě co plašit, jak tvé auto vypadá zvenčí, pokud teda nejsi úchyl s připevněnou kamerou na kapotě a promítáním si real selfie za jízdy, třeba na mobil. Řešíte úplný zbytečnosti.
Asi se blíží nějaká válka. Už se i sériově vyrábí šlapací kola se zdvojenou přední vidlicí.
 
No ono já to chápu - dnes jsem jednu novou trojku předjel a ty halogeny vypadaj opravdu dementně. Style paket nutnost
 
Nevím, o co vám jde. Sedneš do toho, nastartuješ, odveze tě to kam potřebuješ. A nemá tě co plašit, jak tvé auto vypadá zvenčí, pokud teda nejsi úchyl s připevněnou kamerou na kapotě a promítáním si real selfie za jízdy, třeba na mobil. Řešíte úplný zbytečnosti.
Asi se blíží nějaká válka. Už se i sériově vyrábí šlapací kola se zdvojenou přední vidlicí.

jako mozna mas trochu pravdu,nicmene Mazdu 3 si lide kupuji prave proto,jak vypada a ta image auta je proste podstatna.Kdybych chtel jen nastartovat a odjet kam potrebuji,koupil bych si treba Dacii..
 
Tak a je to. Po dvou tydnech hledani fotek na netu zakladni vybavy konecne vim, co jsem objednal. A nelibi se mi to. No snad to nejake ty LEDky vyresi...
Mam ze dvou autosalonu stejnou zkusenost - naposledy vcera v Brne: "Dobry den, nemate tady k prohlednuti trojku HB v zakladu? Vsude na netu jsou recenze a fotky s Plus/Style a me by zajimalo, jak se lisi." Prodavac: "Ale prosimvas, pane, ten zaklad nikdo nekupuje, to je blbost. Te jsme prodali asi jeden. Kupte si radsi s packety".

No tak jsem zvedav na vase zkusenosti s vymenenymi LEDkami.
 
Tak a je to. Po dvou tydnech hledani fotek na netu zakladni vybavy konecne vim, co jsem objednal. A nelibi se mi to. No snad to nejake ty LEDky vyresi...
Mam ze dvou autosalonu stejnou zkusenost - naposledy vcera v Brne: "Dobry den, nemate tady k prohlednuti trojku HB v zakladu? Vsude na netu jsou recenze a fotky s Plus/Style a me by zajimalo, jak se lisi." Prodavac: "Ale prosimvas, pane, ten zaklad nikdo nekupuje, to je blbost. Te jsme prodali asi jeden. Kupte si radsi s packety".

No tak jsem zvedav na vase zkusenosti s vymenenymi LEDkami.
Z vlastní zkušenosti vidím smysluplný paket Plus / cena vs užitek/ ( a já jednoznačně k tomu Mild hybrid doporučuji automat! ) a dodělat za cca 2 tis led denní přední,oželit dva svítící "cikrkus" kroužky vzadu..
 
Back
Top