• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Lze zmenit android auto na apple carplay ?

dav1990id

nový člen
8
Zdravim, mam dotaz koupil jsem mazdu 3 BN a v infotainmentu je instalovany android auto . Cetl jsem zde nekolik teorii, ze v aute muze fungovat pouze jedna varianta a to sice android auto ci apple carplay . Jde mi o instalaci apple carplay . Lze jednodusse nechat preprogramovat na apple carplay nebo se to musi slozite prendavat jako pri instalaci v mazde za tech cca 4000kc . Diky moc za info
 
Opravdu to ma 3ka takhle? Ja myslel, ze bud ma infotainment android auto & apple carplay (obe), nebo ani jedno. Mel sem za to ze je to jeden rozsirujici modul...
 
Ano. Je to tak. Dotyčný má obojí jestliže proběhla instalace modulu. Není varianta jedno nebo druhé. Je varianta nic nebo obojí. Trošku ho nechápu.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Take tomu nerozumim :( mam tam proste jen android auto . Proto jsem se na to ptal a bohuzel se nemohu dobádat proc to tak je .
 
Nejspíš máš v autě nainstalovaný AIO Tweaks,který obsahuje mimo jiné i Android Auto. Tzn,že pokud vlastníš iPhone,máš smolíka a nezbývá ti nic jiného,než koupit origo krabičku AA u Mazdy za 4 tis,kde ti půjde AA i CP.
 
Ahaaa ! Mrknu na to , co to vubec je .
noo me az tak netrapi jen jsem nechapal proc tam je android auto a ne app car play . Vzhledem k tomu , ze jsem mel apple car play v poslednich dvou autech tak to preziji i bez nej , pouzival jsem jej na dlouhe ceste pouze . Tak diky za osvetleni
 

Podobná vlákna

Back
Top