• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Magnetické clony zadních bočních oken

Atevi

nový člen
4
Zdravím,poradí někdo kde sehnat magnetické clony zadních bočních oken? Všude jsou jen na cx-3 nebo cx -5, eventuálně Mazda 6...

Případně nevíte někdo, jestli má cx-30 podobná okna s nějakým z výše uvedených modelů ??

Děkuji moc ?
 
Ahoj, já jsem kupoval na Aliexpressu, sice na M6 GL, ale věřím, že tam seženeš na každý auto.
 
Ahoj,moc díky...už jsem včera koukala,že nebude zřejmě jiná možnost a ono to kvalitou vyjde prašť jak uhoď 🤔
 
No já bych hlavně řekl, že většina toho, co tady koupíš, tak stejně z Aliexpressu pochází, akorát je to 2x tak dražší:)
 
No já bych hlavně řekl, že většina toho, co tady koupíš, tak stejně z Aliexpressu pochází, akorát je to 2x tak dražší:)
Jj, tak nějak to bude právě,jen jsem asi potřebovala, aby mě někdo ujistil,že to z Ali opravdu bude pasovat 🤣 děkuji moc 👍
 
Ahoj, podarilo sa vam nejake tie clony na ali najst, ktore pasuju? dakujem:)
Ahoj,sehnala jsem na Ali...pasují úplně přesně, jen ta síťka by mohla být dle mého hustší (propustí o něco méně sluníčka,to zase neříkám) mám je jen na magnetech,nelepila jsem ty držáky,co k tomu byly!

 
Back
Top