• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek 2.3 Turbo - komponenty z 6 MPS, brzdy diesel

Petr92

nový člen
1
Zdravím,
Měl bych technický dotaz zda-li se tomu už někdo zkoušel věnovat nebo jsem první blázen.
Všude se dočítám že 4x4 není na CX7 stejný jako v modelu 6 MPS a proto mě zajímá možná nahraditelnost z Mazdy 6 MPS do CX 7 i se samosvorným diferenciálem.
Dále bych rád doosadil chladič oleje pro motor i převodovku (automat-6stupnový) což by bylo řešitelné nástavcem pod olejový filtr pro motor a větší chladič pro převodovku osadit na stejné místo.

Předem děkuji za odpovědi

A ještě jedna věc by mě zajímala jestli už někdo nekoukal zdali je možné použít třmeny z naftové verze na benzínovou pro všechna 4 kola protože naftová má malinko větší. Předem děkuji za odpovědi
 
Poslední úprava moderátorem:
Měl bych dvoupístkové zánovní třmeny, těhlice je IMO stejná, jiné jsou jen držáky (pravé L206-33-281 manuál, L232-33-281A automat, levé pak L206-33-291 a L232-33-291A).
 
Back
Top