• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Mazda 3 BP volant - řešení?

p.xel

nový člen
14
Ahoj,
chtěl bych se zeptat na zkušenost s povrchem-materiálem na volantu u M3 rv. 12/2023 ... píši schválně materiál než kůži, jelikož mi to moc nepřipadá jako kůže. Bohužel už auto není v záruce, která by to asi mo361564650_1296195654602667_4020903747080754548_n.jpghla vyřešit, tak přemýšlím a přešití věnce
 
Viem, že v čase covidu sa na Reddite písalo, že veľmi zle tomu robí dezinfekčný prípravok, ak ho nenecháš zaschnúť a s mokrými rukami chystáš volant. To asi nebude tvoj prípad.
Inak súhlasím, že to nie je najpríjemnejšia koža, potia sa mi ruky viac ako pri iných značkách.
Ako to, že auto už nie je v záruke?

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
Omlouvám se, auto je v provozu od 12/2019 :D a ano už není záruce, ta skončila vloni a jelikož mi prodejce zatajil poničení/zatékání předního světlometu a musel jsem řešit vlastní cestou , tak jsem v tu dobu neprodloužil záruku.. proto bych rád touto cestou zjistil, jak tuto opravu by jste řešili nebo řešíte mimo záruku :)
 
Ja hlavne nechápem, prečo si to nedal vymeniť ešte v záruke. Veď to vyzerá hrozne.

Ja som menil nedávno na 2020, to som tam mal malú prasklinku asi 2x3 cm, dostal som na záruku nový volant, úplne bez problémov.

Ak už nie si v záruke, jediné riešenie je nechať si to obšiť do kože u nejakého fachmana. Bude to pekné a trvácne.
 
Já mám taky r. 2019 67000km a stále ( skoro ) jako nový :) Vyhnout se chemikaliím a prstenům, co by volant poškrábaly.
 
Back
Top