• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 - 6válec a zadní pohon

Chtel bys M6 v šestiválci se zadním náhonem?


  • Celkem voličů
    16

mrpcz

výkonný člen KLANu
399

no tak na tohle se docela tesim .. to by mozna donutilo zapremyslet o koupi :) design je teda hnus ale sesti valec mi chybi :( pockam jak to dopadne.. ale budu teda nadsene ocekavat ...

jak to vidite Vy?
 
Těžko říct jak bude vypadat, mě se design toho konceptu líbí moc
 
EU asi uz povolila, protoze importer mi poslal oznameni ze pristi rok zahaji prodej CX-60 s V6. A kdyz se bude dovazet CX-60 s V6, pak jiste taky M6 s V6...
 
V letaku kterej sem dostal je napsano:

"Die Antriebsvarianten reichen von neuen Sechszylinder-Reihenmotoren (Benzin und Diesel) bis zu einem Plug-in-Hybrid, der einen Benzin-Vierzylindermotor mit Elektroantrieb kombiniert."

Z toho dedukuju, ze hybrid bude s 4-valcovym benzinem. Radove sestivalce by mely byti ne-hybridni. Bylo to sice k CX-60, ale predpokladam ze u M6 to bude stejny...
 
Tady píši, že to bude 48V mild hybrid. A tomu bych i věřil. V EU to jinak nebude mít šanci.
Mimochodem o nové M6 tam není zatím ani slovo.....
 

Přílohy

  • 26e7fbd79b8f44869d4a615edfc9fc30 (1).pdf
    635 KB · Zobrazení: 13
Poslední úprava:
Tak ten mild-hybrid je už teď skoro u každého auta. Vůz to nepohání, jen to pomáhá s energií a hlavně papírově snížit v Evropě emise. Za chvilku stejně už budou muset být takové emise, že auto bude muset být hybrid nebo jen na baterie.
 
Tak ten mild-hybrid je už teď skoro u každého auta. Vůz to nepohání, jen to pomáhá s energií a hlavně papírově snížit v Evropě emise. Za chvilku stejně už budou muset být takové emise, že auto bude muset být hybrid nebo jen na baterie.
A to je špatně?
 
Back
Top