• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Mazda AIO Tweaks

1) Ano, musíš
2) Nemusíš, nevím jak u BN ale u BM to má slabý výstup proudu, tj když máš píchlý telefon tak se ti to ani nenabíjí ani nevybíjí.
3) Netuším
4) Netuším
5) Jo, ovladani "touchpadem" funguje vzdy, i v AA i bez touch while driving. Ale doporučuju to zapnout hodí se to.
 
Diky... Ono je tech informaci tolik a mnohdy se krizi.

Ja sice sem celkem skilled ale neni nekdo z Prahy kdo to umi a pomohl by s tim radsi at neco neskonim? Klidne za odmenu samo.
 
Zkusím odpovědět na tvé dotazy:
1. Musím odblokovat CMU jednotku přes seriový port? Ano musíš, máš už moc nový FW
2. nemusím kupovat novou USB HUB + Headunit, abych rozchodil AA / ACP? Nemusíš, pokud bys ho koupil, nemusíš instalovat tweaks, AA ti pojede
3. Nejprve tedy ID7 nainstalit pak teprv dat na usb tweets a znovu instalit nebo muzu rovnou vse najednou? ID7 se dá nakompilovat s libovolnými úpravami, takže stačí 1x, ale kdybys něco měnil, tak podruhé už stačí přes USB
3. HSS potrebuji taky? SSH? myslím si, že ho zatím nepotřebuješ
5. Když nedám Touch while Driving, mohu ovládat Touchpadem na loketce i AA? Pokud touchpadem myslíš otočné kolečko, tak určitě. Výhoda AIO je možnost použití dotyku v AA
 
EDIT.... Ono to fungovalo ani sem to nevedel.... Takze staci jen putty ale fakt jak rychle bezi ten text tak sem nevedel ze se to vklada.... Ted uz instalim AIO tak uvidime.

Tak u toho hodinu sedim a nic.... Putty scroluje cili to je pripojene.... Ve druhem okne terminal se ale nemuzu pripojit... To n3komunikuje viz foto... Kde je chyba?

20221126_203725.jpg
 
Poslední úprava:
EDIT.... Tak uz funguje.... Kabel byl jen nabijeci ?

Tak jeste jednou prowim )))
Povedlo se mi nainstalit AA a vse co jsem chtel ale ted se mi AA nespusti. Chce abych se pripojil viz nize.... Oboji sem zkusil a nic... Nehne se to dql. Nevite cim to je?

20221126_212541.jpg
 
Poslední úprava:
Tak do tretice dotaz.... Prosel s3m ruzna vlakna a existuje reseni pro AA i ACP zaroven? Abych nemusel updatovar OS? Mam 59.00.540.... Wirwless nepotrebuji staci kabelem. Diky
 
Tak do tretice dotaz.... Prosel s3m ruzna vlakna a existuje reseni pro AA i ACP zaroven? Abych nemusel updatovar OS? Mam 59.00.540.... Wirwless nepotrebuji staci kabelem. Diky
Oroginal krabicka za tech 5k to umi ne? Nemám ji, ale takový jsem měl pocit. AIO určitě ne.
 
Ahoj... Nesetkal ste se nekdo s tim ze Spotify se seka... Ne uplne ze by nehralo ale jako kdyz vypadava signal xkrat za vterinu....

A jeste mi to absolutne nenacte videa z usb....

N3vite nekdo?
 
Hi guys, I'm new to the forum. I have searched everywhere for AA_1.15B but I am ok with AA_1.15A as I am currently using infotaiment V59.00.502 with AA 1.14B and would like to upgrade to V70.00.100 with AA 1.15 or Any one can help here. Thank you
 
Hi Everyone. I got 1 version of aa_trugo_1.15b on internet. It can work fine with Fw59.00.502 but when I upgrade to Fw70.00.100 seem the aa_trugo_1.15b impact to CMU system, the system will hangup in few seconds after bootup. If anyone have other version of aa_trugo_1.15b can work on FW70.00.xxx please share with me
 
Ahoj všichni,
jen zkouším, jestli by se našla nějaká dobrá a zkušená duše z jihu Moravy, která by si za úplatu poradila s nahráním Tweeku na moji šestkovou mazdu? Mám bohužel už verzi FW 59.00.502 EU, takže to jde už jen přes sériovou linku a do toho nemám odvahu. Chtěl bychto využít hlavně na AA.

Předem děkuji.
 
zdravím, nenašel by se tady někdo z okolí BM nebo OL, kdo by mi na MX-5 ND 2016 (samozřejmě za úplatu) odblokoval touchscreen za jízdy pomocí mazdatweaks, potřebuji pro Carplay? Předem díky za odpověď.
 
zdravím, nenašel by se tady někdo z okolí BM nebo OL, kdo by mi na MX-5 ND 2016 (samozřejmě za úplatu) odblokoval touchscreen za jízdy pomocí mazdatweaks, potřebuji pro Carplay? Předem díky za odpověď.
Jakou máš verzi SW ? Jsem z Ostravska a klidně ti s tím na tvoji zodpovědnost pomůžu.
 
Back
Top