• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Mazda AIO Tweaks

Nabízím 1500 za odblokování infotainmentu aby mi šly tweaks. Někdo z okolí Ostravy? Zatím se mi nedaří nikoho sehnat :(
 
Jj, žádost je taková že ti borec odpoví že chce 40 dollarů na paypal... takže se radši zeptám první tady :)
 
Kluci našel by se v rozumné dojezdové vzdálenosti od Valašského Meziříčí někdo, kdo by si udělal čas a pomohl mi s AIO tweaks? Jsem už asi moc starý/pohodlný na to hledat, kupovat a učit se všechno krok za krokem :) Předem díky, dohoda jistá :) tomas.ulrych@gmail.com
 
Děkuji všem, kteří sem napsali návody v češtině a mnoho zkušeností. Chystám provést odblokovat pomocí sériového rozhraní, část věcí se mi povedlo připravit, ale znejistěl jsem, když jsem v MZD-AIO-TI zadal Autorun & Recovery a Install ID_7 Recovery Scripts Pack, tak mi to na flashdisku vytvořilo několik adresářů (složek) a do kořenového zapsalo několik souborů (autorun, tweaks atd.). Jenže v návodech se píše zkontrolujte, zda se vám vytvořil adresář XX. To XX nahrazuje názvy adresářů, nebo tam má být konkrétní adresář s názvem XX? Nerad bych něco zvoral.
 
Děkuji všem, kteří sem napsali návody v češtině a mnoho zkušeností. Chystám provést odblokovat pomocí sériového rozhraní, část věcí se mi povedlo připravit, ale znejistěl jsem, když jsem v MZD-AIO-TI zadal Autorun & Recovery a Install ID_7 Recovery Scripts Pack, tak mi to na flashdisku vytvořilo několik adresářů (složek) a do kořenového zapsalo několik souborů (autorun, tweaks atd.). Jenže v návodech se píše zkontrolujte, zda se vám vytvořil adresář XX. To XX nahrazuje názvy adresářů, nebo tam má být konkrétní adresář s názvem XX? Nerad bych něco zvoral.
Co od AIO Tweaks očekáváš ??
 
Očekávám, že to na manželčině M2 bude fungovat stejně dobře, jako na mé starší M3.
Rád bych se ale ujistil, jak to bylo míněno s tím adresářem XX.
Tak to držím palce aby vubec system po hacku fungoval jak předtím. Žádný adresář nemusíš řešit. Prostě to prohledá systém a pokud najde, vyhodí pár modrých řádků. Jen tě upozorním na to že až dokončíš postup začne v autě probíhat " instalace " která trvá 10 - 30 min, tento postup se na obrazovce nevizualizuje. Je nutne po tuto dobu počkat bez prerušeni napájeni atd. Pote se na obrazovce zobrazi zprava o uspesnem tweaku. Doporucuji pripojit na nabijecku a pravidelně šlapat pedály.
 
První pokus neúspěšný. Postupoval jsem podle návodu, použil PUTTY, nastavil "Connection type: Serial, COM5 (dle správce zařízení ve WIN), Speed 115200 (v návodu je Baud - předpokládám, že je to totéž, přenosová rychlost), a klikl na Open. Objevilo se černé okno, ale žádný scrolující text, nic, mrtvo. Na adaptéru svítila jen červená kontrolka GND.

V návodu mi pak není jasné, že se v bodě 6. píše o vkládání příkazů, není tam však uvedeno jakých. Příkaz je uveden až v bobu 10.

Teď ještě koukám, že na obrázku, který je součástí návodu, je na fotce uveden pin RX nahoře, pod ním TX a ve vloženém nákresu v levém horním rohu je to naopak - RX je nahoře. Která varianta platí?

Tak jsem to prohodil, RX jsem dal nahoru, TX dolu a po zapnutí napájení MZD se v černém okně programu PUTTY nekonečný opakovaný rozjel výpis mnoha údajů. Marně jsem se opakovaně snažil zadat user a jci. Je to šílené. Nedá se ten výpis nějak zastavit? Asi 2x jsem postřehl, že se vložení kopírovaného textu do okna PUTTY skutečně provede kliknutím pravého tlačítka myši do černého okna s běžícím výpisem. Jenže než jsem po vložení stiskl ENTER, překryl to běžící výpis a k zadání zřejmě vůbec nedošlo. Zkoušel jsem i ignorovat běžící výpis, zadat vše podle návodu až po bod 11. Otestování přesunutí souborů do složky - marně.
 
Ahoj Mazďaci, byl by někdo kolem Příbrami, případně Praha, Plzeň, kdo by mi na mé M3 BM zvládl nainstalovat AIO tweaks? Předem díky za odpovědi.
 
Zdravim, shanim AA v1.14 a 1.15 od radarwild, ak by byl nekdo ochotny poskytnout ,tam pm . Dik
 
Ahoj Mazďaci, byl by někdo kolem Příbrami, případně Praha, Plzeň, kdo by mi na mé M3 BM zvládl nainstalovat AIO tweaks? Předem díky za odpovědi.
Byl bych z Dobříše, tedy na půl cesty mezi Příbramí a Prahou, ale nejprve potřebuji, aby mne někdo poradil, jak tam vložit ty příkazy (do programu PUTTY). Prý je třeba opakovat vícekrát, což jsem zkoušel, ale bohužel ani nevím jak bych poznal, že se je povedlo vložit.
 
Zdravim, shanim AA v1.14 a 1.15 od radarwild, ak by byl nekdo ochotny poskytnout ,tam pm . Dik
Ahoj, mám 8 ruzných verzí 1.14b a i 1.14a. Ale už vůbec nevím, jaká verze co umožnovala. Poslední verzi 1.14b co mám je z 8.6. 2021. Verzi 1.15 nemám, na tu mi radarwild vůbec neodpověděl... O tu bych měl taky zájem, kdyby někdo měl.
 
Ahoj, mám 8 ruzných verzí 1.14b a i 1.14a. Ale už vůbec nevím, jaká verze co umožnovala. Poslední verzi 1.14b co mám je z 8.6. 2021. Verzi 1.15 nemám, na tu mi radarwild vůbec neodpověděl... O tu bych měl taky zájem, kdyby někdo měl.
Tak pani , po prohledani celeho world wide webu mam i verzi 1.15A ,nekdo kto to ma chut odskouset ,pm
 
Ahoj, jsem tu nový... je super, ale mělo to mít AA / ACP... a to nemá :) a já sem na to zvyklý... jde mi hlavně o AA a Apple car play aby fungovalo. Mozna spoodometr.

- M3 BL 2018 (BL je v techničáku, ale měla by to být spíš BN ne???)
- sport-line + technik pack (u nás cca lepší Revolution)
- původní USB hub a počítám i headunit
- Verze FW: 59.00.540 EU N

Vlákno jsem pročetl + náká videa + diskuse i jinde, ale ne vše mi je úplně jasné... Nerad bych neco pokonil:

1. Musím odblokovat CMU jednotku přes seriový port?
2. nemusím kupovat novou USB HUB + Headunit, abych rozchodil AA / ACP?
3. Nejprve tedy ID7 nainstalit pak teprv dat na usb tweets a znovu instalit nebo muzu rovnou vse najednou?
3. HSS potrebuji taky?
5. Když nedám Touch while Driving, mohu ovládat Touchpadem na loketce i AA?

Diky za odpovedi.
 
Back
Top