• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda CX-3 1.5 Skyactiv-D 105 AWD A/T

hezká a laicky srozumitelná recezne. osobně by mě vadila ta absence loketky a ten systém stahování oken... jinak mě z toho minima negativ nic dalšího žíly netrhá. kvalitní vozítko :smuggrin:
 
Já osobně tyhle testy nemám rád.Mazdy vlastnim 16 rokem,4roky 626 DITD,12let 3 1.6 SEDAN ,nyní CX3.Nikdy žádný velký problém.Jestli někdo řeší krátký podsedák tak nevim,já měřim 187cm manželka 160cm, na mně krátký na maželku akorát.CX3 tvrdá?Když bude měkčí zase budou říkat že je vratká,nemá loketní opěrku aco nechá se přikoupit.Dalo by se psát dál ale nebudu. Mně CX3 vyhovuje v plném rozsahu.
 
Ad loketka - že se nechá dokoupit, neni problém, ale provedení montáže je přinejlepším děsný...
Osobně bych si radši nějakou pětistovku připlatil aby se vyměnil i plast tunelu a nebyly tam přiznaný šrouby a krytky... Ale to je asi do jiného tématu :)
 
Back
Top