• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 (KE) - obecně

Keyless entry ešte včera ráno blbol potom OK. Dnes som bol v servise v Prešove, keďže fungoval normálne, zmizla aj hláška z PP ani im nič neukázalo po napojení na diagnostiku. Ešte hodinu som chodil po Prešove, vystupoval, zamykal a.... nič. Funguje. Som zvedavý dokedy. Servis samozrejme o ničom takom nikdy nepočul ale u nich sa naozaj auto chovalo normálne. Včera poobede som zložil box a strešný nosič, ale to na to fakt nemôže mať vplyv. Inak všetko ostatné fachčí na 100%.
 
Včera jsem nechal měnit olej, a dnes sem koukal na měrku - NA MĚRCE JE MINIMUM A MAXIMUM, KDYŽ TO ROZDĚLÍM NA PŮL A PŘIDÁM TU DÉLKU POLOVINY K MAXIMU TAK TOLIK TAM JE OLEJE. NENÍ TO NÁHODOU MOC OLEJE?
Může mi to někdo zodpovědět kdo s tím má zkušenosti a může se někdo s CX 5 2.5L podívat kolik tam má oleje?


edit Vitus: Honzo, ta červená bila do očí, změnil jsem barvu textu ...
 
Poslední úprava moderátorem:
Včera jsem nechal měnit olej, a dnes sem koukal na měrku - NA MĚRCE JE MINIMUM A MAXIMUM, KDYŽ TO ROZDĚLÍM NA PŮL A PŘIDÁM TU DÉLKU POLOVINY K MAXIMU TAK TOLIK TAM JE OLEJE. NENÍ TO NÁHODOU MOC OLEJE?
Může mi to někdo zodpovědět kdo s tím má zkušenosti a může se někdo s CX 5 2.5L podívat kolik tam má oleje?


edit Vitus: Honzo, ta červená bila do očí, změnil jsem barvu textu ...
ahoj, stojím na rovině, studenej motor a olej je přesně v půlce mezi značkama - dírkama na měrce (origo plnění najeto 7500 km)
 
Díky Kájo, co s tím tet ?
Nemam tu žádnou díru abych mohl upustit :-(
 
Díky Kájo, co s tím tet ?
Nemam tu žádnou díru abych mohl upustit :(
předpokládám, že jsi to měřil když jsi stál na rovině... je to divný, kde to měnili by měli vědět, kolik tam má přijít oleje (alespoň když mi pokaždé měnili olej u jiného auta tak si nejdřív zjišťovali kolik ho tam patří)... a pokud tam máš opravdu tak hodně, tak by měli umět v servisu odsát přebytečný množství hadičkou otvorem pro měrku.
 
Nevíte tady někdo jestli nemá facelift CX5ky dovést taky automatické otevíraní kufru nebo ventilované sedadla? Vím že nová šestka má přijet začátkem září(mírny facelift) a má tam být konečne sklápění zrcátek po zamknutí automobilu vyhřívaný volant atd. Avšak nechápu proč alespoň to otevírání kufru není k dispozici.
 
Sklápění zrcátek po zamknutí automobilu sa da doinstalovat (mame to v CX3). Niekde som cital, ze na konci roku bude predstavena nova CX5, takze facelift asi uz nebude.
 
No mňa by viac potešil vyhrievaný volant ako elektrické 5.dvere. Nový model CX-5 tak skôr 2 roky po facelifte 2016 a do EU o ďalších 6 mes.
 
Poslední úprava:
No ved to sedi. Facelift 6 a CX-5 bol zaciatkom roka 2015, na konci 2016 bude predstavena nova CX-5, do predaja pride samozrejme neskor.
 
No mňa by viac potešil vyhrievaný volant ako elektrické 5.dvere. Nový model CX-5 tak skôr 2 roky po facelifte 2006 a do EU o ďalších 6 mes.

Nová CX-5 může mít fůru věcí (klidně i ten vyhřívaný volant), které podle průzkumů zákazníci Mazdy nechtějí. Třeba "HUD" - přiznejte se, kdo jste přesvědčovali Mazdu, že to v CX-5, narozdíl o jiných modelů, překáží stejně jako výdechy klimy (v EU verzi) a USB zásuvky pro zadní sedadla? :D Teoreticky by tam mohl být už nový sykactive aby to nebyly jen kosmetické změny. Možná se zamyslí nad hardwarově poddimenzovaným infotaimentem, který laguje víc jak můj 2 roky nepřeinstalovaný telefon s androidem. A třeba se jim taky podaří vyřešit zatím pro ně asi neřešitelný problém, jak uživatelsky zabránit automatickému sklápění zrcátek, když už to v autě je :facepalm:
 
ten kdo si dnes objedná do výroby Mazdu 6 již příjde v mírném faceliftu a to v září. změny budou tyto a pry se budou dále implementovat do zbylých modelů kdo bychtěl zaslat pdorobnější popis změn tak pošlete email do sz
Nový volant z MX 5ky, upravená kapsa zadních sedadel,nový design palubních přístrojů,Nový SCBS,sklápěcí vnější spětná zrcátka,barevný head up,vyhřívaný volant,rozeznávání dpravaních značek,nový sbs, zadní loketní opěrka- (dekorace , švy) , plus nějaký G vectoring který před zatáčkou zabrzdí na tisicinu sekundy(řidič nepozná) a přenese tím váhu auta a lépe projede zatáčkou
 
Poslední úprava:
Hlavně at vyřeší automatickou ručku a s tím spojené problémy :-(
 
Cus zaloz topic a podel se o problemy...

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
Ahoj
Už jsem se o to pokusil, bylo mi smazáno ... nemám chuť absolvovat další marné pokusy a ztrácet čas ... Omlouvám se za silná slova, ale mne to tak v tomto případě přijde.
 
Ahoj
Už jsem se o to pokusil, bylo mi smazáno ... nemám chuť absolvovat další marné pokusy a ztrácet čas ... Omlouvám se za silná slova, ale mne to tak v tomto případě přijde.
Smazano bylo omylem ne umyslne, za druhe ti prisla omluva a za treti tam byly vseho vsudy 2 odstavce textu, ale jak myslis no

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Back
Top