• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 (KE) - obecně

Ahoj, mam dotaz?

pokud si necham do mazdy CX5 namontovat automaticke sklapeni zrcatek, jde to take kratkodobe deaktivovat? Treba v zime na horach kdyz je moznost ze zamrzne cele auto atd... :)
Nevím jak zabránit sklopení, ale to aby se při nastartování nevrátily, se vypnout dá.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
 
Poslední úprava:
Ahoj, mam dotaz?

pokud si necham do mazdy CX5 namontovat automaticke sklapeni zrcatek, jde to take kratkodobe deaktivovat? Treba v zime na horach kdyz je moznost ze zamrzne cele auto atd... :)
Presne prave kvuli tomu me primo v Mazde odrazovali od toho, si automaticke sklapeni vzit. A nebo se v tom nevyznaji ;]. Ale v mem ptipade slo o sestku.
 
Však proč nechávat zbytečně bobtnat objem zálohovaných dat (už teď mají všechny nahrané přílohy a soubory 1,6 GB), když to můžeme nalinkovat přímo ze stránek MMCZ. ;)

Dobrý argument do doby, než to někdo u MMCZ smaže nebo jen přesune.
Kdyby se tu neválela hromada fotek v rozlišení skoro jako by měly jít na billboardy, asi by toho tolik k zálohování nebylo ;)
 
Tak na stvrtok mam termin instalacie prednych repro do aktivu cez DSP audison bit10 a zosik audio system co 65.4, potom napisem. Vcera mi prislo konecne nove radio jvc kw av61bt, oem pojde von.
 
Tak po dlouhém a vyčerpávajícím rozhodování a zvažování pro a proti, jsem včera objednal MAZDA CX-5 AWD Revolution,Navi, Bílá perleť + nějaké maličkosti. Dodání prosinec 2015 - leden 2016. No tak se budu těšit na dodaní a jenom doufám, že svého rozhodnutí nebudu litovat :)
 
Tak dnes jsem dostal termín dodání z MAZDY :confused:. Mazdička doputuje do ČR 29.12.2015 a budou potřebovat tak 14 dní na přípravu a vyřízení značek. Vypadá to na pěkných 5 měsíců čekání:cool:. Ještě že na to nespěchám :) Snad to rychle uteče :)
 
jste dobrodruzi, nikdy bych takhle dlouho na nový hračky nevydržel čekat :)
 
To ja si radej pockam a zajedu si to auticko pekne sam. Jestli kazdy dela s predvadeckou to co ja, tak potes panbuh. Ale vetsina urcite jezdi slusne :)
 
Tak dnes jsem dostal termín dodání z MAZDY :confused:. Mazdička doputuje do ČR 29.12.2015 a budou potřebovat tak 14 dní na přípravu a vyřízení značek. Vypadá to na pěkných 5 měsíců čekání:cool:. Ještě že na to nespěchám :) Snad to rychle uteče :)
To me zrovna dnes psali, ze auto dorazi skoro o dva tydny drive, nez byl puvodni termin. Hura, uz jen mesiiic :D. A znacky si zaridim sam, co tam s tim u vas delaji tak dlouho?
 
To ja si radej pockam a zajedu si to auticko pekne sam

tohle je věc na které se neshodneš s půlkou národa :) Půl lidí raději funglovku protože si ho sami zajedou a "zaprdí" a druhá půle zase bude tvrdit, že kupovat nové auto je pitomost, protože v prvním okamžiku koupě ztratí třetinu ceny a navíc na něj v jistých případech musíš dlouho čekat ... Každý jsme nějaký a to je super, protože kdybychom chtěli všichni to samé, asi bychom neustále válčili :D
 
druhá půle zase bude tvrdit, že kupovat nové auto je pitomost, protože v prvním okamžiku koupě ztratí třetinu ceny
Clovece, kdyz jsem se rozhodoval, jestli koupit ojetinu, skladovku nebo auto na objednavku, tak nevim cim to, ale nikde jsem ta nejeta auta za dvoutretinovou cenu nenasel :D. At si kazdy koupi, co chce, ale zrovna to cekani pro me neni moc argument. Kdyz si budes chtit kupovat nove auto co pet let, tak mas kazdych pet let nove, s cekanim i bez. Jen musis vybirat predem :D.
 
nejeta auta za dvoutretinovou cenu

neobhajuju ani jednu stranu pomyslného spektra kupujících :) Ale nejetá auta za dvoutřetinovou cenu je samozřejmě pitomost ... básník měl na myslí například roční auta za dvoutřetinovou cenu... ;)
 
Back
Top