1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Mazda Dexelia Ultra vs. Mazda Original Ultra

Diskuzi v 'Mazda RX-8' zahájil Ondřej Sýkora, 9. 8. 2017.

Štítky:
 1. Ondřej Sýkora

  Ondřej Sýkora nový člen

  3
  0
  1
  Zdravím,

  právě jsem si objednával nový olej a místo MAZDA Dexelia Ultra mi přišel MAZDA Original Ultra. V popisu je sice doslova napsáno že, nahrazuje olej s původním označením: MAZDA Dexelia ULTRA. Ale už tam není psané to, že by byl předepsaný i pro RX-8, jak tomu bylo u Dexelia. Nejsem si teď úplně jistý tím, jestli je to pro RX-8 to nejlepší i když jsou obojí 5W-30. Máte s tím někdo zkušenost?
   
 2. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 710
  1 085
  153
  Spritmonitor.de
  Dexelia se nedělá už asi 5 let, nahradila ji řada Original Oil.
   
 3. Ondřej Sýkora

  Ondřej Sýkora nový člen

  3
  0
  1
  Díky za info, sem ve světě Mazdy a RX-8 nový, takže ještě vstřebávám všechny informace. Jenom sem bych trochu zmatený, že na webu i na faktuře bylo uvedené Dexelia.
   
 4. Garagengold

  Garagengold člen KLANu

  72
  37
  18
  Ano ano,mam take Mazda Original Oil Ultra 5W-30 a vzadu je jasne napsano:"Es wird insbesondere nachdrücklich für RX-8 Sportwagen empfohlen".
   

Sdílet tuto stránku