• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 23.6. - 25.6.2017 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Mně vzali hotovost a telefon,ani ne rok starýkdyž sečtu ztrátu a výdaje cca 14000kč moje chyba,měl jsem na noc zamknout
chatu jinak sraz byl super skvělé počasí,super lidičky a dobré večerní posezení
Zapomněl jsem poděkovat @shr3k za odpojení i-stopu
Díky to mi zlepšilo náladu
 
Poslední úprava:
Tu jsem přivezl já ...
Jinak me prave vzdy prislo jako zajimavy napad, privezt novy model na sraz "fanousku" znacky. Ze by to mohlo byt oboustranne prospesne, jak pro dealera, tak pro lidi. Zase na druhou stranu tezko rict, kolik z toho muzne vzniknout potencialnich kupcu.
 
Další fotky už nejsou pro stránky MK, jsou na nich sólo řidičky nebo sólo děti. Proto prosím o pomoc s identifikací...
- Modrá Majda 3 s modrými elektrony, co jsem za ní jel při spanilce
- Dvojice s 2-3 letou holčičkou v bílých tričkách
- Dvojice se zeleným MPV, nejprostornější auto na srazu
- Červená RX-8
Díkes :)

Všem co mi psali na MC a mají banána, moc díky ;), já ho mám taky a to ještě na 10 měsíců a 10 dní.
 
Poslední úprava:
Ahoj.
Chtěl bych poděkovat všem účastnicím, účastníkům a Mazdám za jejich pózy, odměnou vám všem jest balík o 200 fotkách na ulozto.cz viz link.
Balík je zazipován pod heslem, nerad bych ho tu zveřejňoval, byla to přeci jenom uzavřená akce. Prosím, kdo máte zájem, písněte si o něj přes SZ.
A organizátorům díky za hladký průběh celé akce.
Jirka
:) fotky pěkné a slušný počet ;)
:angelic: jinak dík za krásnej víkend všem účastníkům :vamp: zvláštní poděkování pořadatelům :happy:
Sl. a spol
 
Tak konečně i já musím ohodnoť sraz velmi kladně.po loňsku další zlepšení.Bylo super.rad jsem poznal nové lidi a svezl se i na prkně na vodě.
 
Back
Top