• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 23.6. - 25.6.2017 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Tak už taky doma. Cesta zpět proběhla mnohem líp a rychleji, takže pohoda :).
Sraz se dle mého moc povedl. Aspoň tedy já s přítelkyní jsme spokojeni. Užili jsem si to, byla super pohoda, počasí vyšlo náramně. Účast byla myslím si solidní (nevíte někdo kolik tam bylo ve finále aut?) a prostě kdo nedorazil, tak musí litovat :).

Takže velké díky pořadatelům a taky @shr3k za deaktivování i-Stopu. Z toho mám taky obrovskou radost ;).
 
Celkove bylo prubezne cca.40 aut. Za me sraz taky super paradni, diky organizatorum. A radost z iStopu s tebou @TomT zcela sdilim :)))
 
Díky moc Všem co přijeli! :) Bylo to moc super! :) na příští rok už máme náměty na zlepšení. Pokud se Vám něco napadlo napište :) bereme i stížnosti! ;)
 
Ahoj.
Chtěl bych poděkovat všem účastnicím, účastníkům a Mazdám za jejich pózy, odměnou vám všem jest balík o 200 fotkách na ulozto.cz viz link.
Balík je zazipován pod heslem, nerad bych ho tu zveřejňoval, byla to přeci jenom uzavřená akce. Prosím, kdo máte zájem, písněte si o něj přes SZ.
A organizátorům díky za hladký průběh celé akce.
Jirka
 
Poslední úprava:
Přesně, i já se připojuji s poděkovaním klukům za organizaci, dobře jste to Míro s Milanem pořešili a vyšla vám v sobotu luxusně i objednávka počasí, to se musí nechat:D
 
Predvadecka, privezl to Kuba od Wagnerovy.
edit:
@Rajty byls rychlejší :)

P.S. : příště jsou rumy na mě ,-)
 
Poslední úprava:
S tou Zacapou mě potěšili, že jí vůbec měli v nabídce.. to se jen tak nevidí ani v normálních hospodách, natož v kempu.. ale stejně to chce spíš příště nepodcenit přípravu a něco přivézt :D
 
Oj oj, co se ukradlo? Snad né nějaké drahé věci.
Mně vzali hotovost a telefon,ani ne rok starýkdyž sečtu ztrátu a výdaje cca 14000kč moje chyba,měl jsem na noc zamknout
chatu jinak sraz byl super skvělé počasí,super lidičky a dobré večerní posezení
 
Back
Top