• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé minisrázek sobota 14.5.2016 XXX Lutz Stodůlky

Tak jestli vstanu, mohl bych si tam zajet na kaficko a na pokec :) Mam to ze Stodůlek pár metrů. Aspon se mi na to treba taky kouknete :)
 
Moc děkuju Robinovi @Natural za perfektní odvedenou práci! Nemůžu se na majdu vynadívat, přítelkyně poznamenala "jen", že vypadá jako nová :)

Taky děkuju @Kuban, @Kadargo a @Vitus, že se za námi stavili na pokec!

Robin určitě nahodí nějaký foto až se k tomu dostane ;)
 
Rád jsem Vás všechny viděl, díky moc za asistenci při výměne předních ledek, je fajn jen tak cvičně se hrabat ve světle kvůli zapadlé ledce:D:D:D Doufám, že mě to už nějakou chvíli nebude čekat:D Každopádně díky za pomoc;)

A pro @Natural slibované fotky dám asi k ledkového vlákna ať mají lidi co to ještě nemají představu;) ale jednu pro ochutnání ti sem hodím:D
26991557856_4476112ae6_o.jpg
 
Taky díky všem za super den. To zase uteklo, ani nevím jak :D Možná to bude tím, že jsme toho stihli vyměnit a opravit tolik :D Už se těším na příští shledání. Moc rád jsem všechny viděl ;)
Fotky určitě hodím do referencí ;)
2016-05-14-6807.jpg
Mimochodem ta RZ je božíí! :p
Mazdaar
 
Poslední úprava:
Back
Top