• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Předvánoční rychlosraz Praha - sobota 19.12.2015

Přijedeš se za námi podívat?


  • Celkem voličů
    4

Natural

správce
Člen týmu
5 209
Mazdar, Mazdar, Mazdar

V sobotu 19.12. je v plánu setkání pár mazďáků v Praze. Bude se voskovat nová CX-5 člena @PaKo a také je v plánu klasické LEDkování.
Budeme v Garáži XXXLutz: https://www.google.cz/maps/place/XX...,17.6z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x9d5a80f8d7b55215
Časově cca od 10:00 do 16:00h.

Kdo bude mít cestu kolem nebo se bude chtít kouknout na novou CX-5 v Titanium Flash nebo prostě mít chuť se za námi zastavit na pokec, tak budeme jedině rádi ;)

Zatím účast více méně v obsazení CX-5 strojů :) @Kodo , @PaKo , @DokySn

V sobotu na viděnou:troll:
 
Poslední úprava:
Šmarjá Josef! Se cítím tak důležitě najednou, když mě tam budete okukovat :pompous:. Ale pozor, já sem ..., já se vás..., asi..., plachej :bag:.
 
@PaKo klídek užívej si slávu :D až dorazím se svou špinavou CX to budeš teprve koukat!!:Dse zase budu cítit vedle tvé naleštené trapně:D
 
uděláme soutěž o nejšpinavější Mazdici

ale fujtajxl..... Mazdička má být v nejlepší kondici a stavu. Soutěžit o nejvíc zahumusený auto je jako se přít o to, kdo víc smrdí ....... asi se hecnu a na truc ji v sobotu ještě umyju :p
 
Tak rychlosraz se ukázal býti i minisrazem, nicméně mě osobně se to moc líbilo. Poznal jsem @Natural i @DokySn, pohovořili jsme a probrali Mazda i ne-Mazda věci. Na řadu přišla i pověstná LED igelitka a kouzelné vosky od @Doris, obé našlo uplatnění v rukách mistra @Natural. Díky!
 
nakázal jsem si na víkend spánek a to jsem taky dodržel. Čili jsem sraz prospal, tak snad jindy .....
 
Díky moc kucí za parádní den. Jste super a moc se těším na další shledání ;)

Jo a domácí tvorba byla opravdu výborná!! :happy:
2015-12-19-5614.jpg
 
Back
Top