• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé minisrázek neděle 3.4.2016 XXX Lutz Stodůlky

Tak nech vam pri tom klapne prima pocasie chlapi. Ja budem mimo PH,takze sa vidime nabuduce niekedy.
 
rádi uidíme na pokecávku kohokoli, @Natural pak upraví v prvním příspěvku přesné místo meetingu. Každopádně budeme i během neděle online na Klanu přes Tapatalk nebo si pište o telefonický kontakt, kdo nemáte ,-)
 
Mazdár, jestli máte kluci objednaný počasí tak se stavím :) Telefonní kontakt uvítám, kdybych zoufale bloudil... :D
 
rádi uidíme na pokecávku kohokoli, @Natural pak upraví v prvním příspěvku přesné místo meetingu.
Přesně tak všechny rádi uvidíme ;) Přiblížení místa srazu editováno :)
Mazdár, jestli máte kluci objednaný počasí tak se stavím :) Telefonní kontakt uvítám, kdybych zoufale bloudil... :D
Jasná věc, nikdo neumí tak objednat počasí jako @Vitus :p Kontakt odeslán do SZ ;) Mimochodem beru i LED pytlíček, takže můžeme vykonat co jsme nestihli na motokárách :cool:
 
Tak já chlapci zas nic, majdička bude asi až za týden v pátek :( už se na ni klepu jak malej harant na Vánoce :D
 
no já vzhledem ke krásné předpovědi počasí vyrazím s bandou na první letošní hledačku do terénu, ale užijte si voskování. výsledek už je mi předem jasný... :) já už mám splněno, byla to fuška, ale stojí to za to :smuggrin:
 
nechápu, jax to mohl tak dlouho vydržet ... good luck (ale přijeď třeba i mastnou tyčí, nebo tě můžu nabrat nebo dvojka nebo CX3.... rádi tě uvidíme :) )

Nic jinýho mi nezbejvalo. Jsem rád, ze muzu jezdit aspon tou starou dvojkou :) Jinak v tu nedeli asi zvolim radsi "rodinny" program. Ale priste uz snad!!!
 
Všechno hotovo,jsem stahanej jako kůň nebo vůl?,nevim.20stupňů?Paráda ,mi měli s @Natural 0 stupňů:DZítra dorazim,umeju CX-3 a sem tam nato tata;)
 
ahoj, dorazím cca mezi 13,30-14 hod, dřív mi to asi nevyjde, vezu do Prahy ještě manželku a dceru a to je odjezd +/- :)
 
Back
Top