• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé minisrázek sobota 16.4.2016 Dolní Hbity u Příbrami

Natural

správce
Člen týmu
5 209
V sobotu budeme u @romin připravovat na sezonu a konzervovat lak jeho krásné CX-3 , takže kdo bude mít cestu kolem, nebo volnou sobotu, ať neváhá a přijede za námi. Hlavní motivací k minisrázku jest již v jiném tématu avizovaná kejtička Naturalovy reference leštění / Vosk od Doris :p
@Vitus všimni si, že jsem nenapsal "kýtička" :D

Více info určitě napíše hlavní iniciátor této akce ;)
Mazdár
 
Kraasne jsi to napsal @Natural :)) ja se ozvu a na 90% dorazim ochutnat kejtu a pokecat


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak proč by ne :p Kdyžtak budem na tel. kdybys dostal chuť na kejtičku :D
I pro ostatní, kdo by měl v plánu přijet, napište si kdyžtak do SZ o kontakt, ať máme spojení ;)
 
Uvidim, jak budem končit, jak pojedem hromadně, či tak... :) Víšjak, začínaji nám tuningy :D
 
tyjo škoda že to není o den později, to jedeme na jih do Písku :confused: zítra mám velký servisní den - oleje, filtry, kotouče, desky atd. tak si to tam užijte ;)
 
Včera proběhlo avizované vosková CX-3, musim znova poděkovat mistru @Natural a jeho krásné přítelkyni;)Jejich voskování bylo opravdu pečlivé a dokonalé:)
017.jpg 031.jpg
Taky se nám tam pokoušel vloudit vetřelec 016.jpg ale toho jsme prokoukli,měl jenom hlad:)
A jak jsem slíbil,mistr byl po zásluze odměněn025.jpg Diky že dorazil @Vitus a @Max6 022.jpg ostatní zaváhali;)Klaňáci dík za skvěle strávenou sobotu:)
 
Poslední úprava:
Obrovské díky @romin za perfektní nápad a ještě perfektnější zrealizování. Byla to super sobota jak se patří ;)
Nádherné prostředí, parádní společnost a luxusní občerstvení. Kejtička byla opravdu znamenitá a ještě teď, když o tom píšu, tak si slintám na klávesnici!! :)
Obrovský palec nahoru a ještě jednou díky :cool:
 
Back
Top