• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Mizí kapalina do ostřikovačů

dr-zelenka

výkonný člen KLANu
260
Ahoj kluci, mám dotaz. Je normální, když mi na Mazdě hodně rychle mizí kapalina do ostřikovačů? Před týdnem jsem dolil tři litry, dneska začala kontrolka zase svítit.
A ne nestříkám hektolitry na sklo. :grinning: Jednou, dvakrát za den trošku šplíchnu.

Doplním, že je to šestka po FL s xenony, stříkájí společně se sklem. Kamarád má před FL a na xenony má zlášť čudl vedle DSC.
Mám Mazdu krátce, ale stejně mi přijde divné, že takhle mizí.
 
Tipuju na nakou netesnost. Takhle rychle by to fakt ubejvat nemelo (leda ze bys kazdym "splichnutim" vylil na sklo 3 deci). Taky sem mel GG po faceliftu s xenony, a dolejval sem tak po mesici nebo dvou. BTW jestli se nepletu, xenony se tam ostrikujou po kazdem tretim pouziti ostrikovacu...
 
Mě to neteče.
Mám zavedenou hadičku z ostřikovače i ke světlům. A ta hadička je pod hladinou ostřikovací kapaliny. Tam to může někde kapat. To chce prohlédnout všechny hadičky nějaká netěsnost tam bude.
 
Vyřešeno. Byla to nakonec hadička u zadního ostřikovače.

Odesláno z mého SM-G970F pomocí Tapatalk
 
Back
Top