• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry v neděli 13.1. od 19ti hodin

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
obvyklé motokáření v CMK Zličín, doražte na jízdy i pokec!

Vitus
 
to zní i podle FB potvrzené účasti jako solidní sestava. Tak se těším na skvělé časy a prima pokec!
 
Zdar borci,
koukám, že bude sraz asi minutu od mého domu a rád bych se zeptal, zda bude někdo ochotný/schopný vyměnit světly za ledky, vypnutí istopu, automatické zamykání, atd... Rád se za to odvděčím :)
 
No, zrovna tuhle neděli nevím jak to vyjde, ale pokusím se tam objevit, vypadá to na další fajn akci.
 
Mám to cez celú Prahu, nikoho nepoznám osobne, nikdy som na motokáre nesedel, ale ak mi to vyjde, zastavím sa.. :)
 
Mám to cez celú Prahu, nikoho nepoznám osobne, nikdy som na motokáre nesedel, ale ak mi to vyjde, zastavím sa.. :)

a navíc jsou ty motokáry elektrické ... A přes celou Prahu to máme skoro všichni. Kromě těch, co pravidelně jezdí ze Šumavy jako @JPS nebo ze severu Čech jako @MCX3 .
Doraž, rádi tě poznáme :)

Pozvánka platí pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, rasy ani geografické příslušnosti :)
 
a navíc jsou ty motokáry elektrické ... A přes celou Prahu to máme skoro všichni. Kromě těch, co pravidelně jezdí ze Šumavy jako @JPS nebo ze severu Čech jako @MCX3 .
Doraž, rádi tě poznáme :)

Pozvánka platí pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, rasy ani geografické příslušnosti :)
Já to tentokrát budu mít také přes celou Prahu... Jedu z čerňáku. Ale myslím, že časově to bude dost podobně, minimálně v noci. :)
 
Já to tentokrát budu mít také přes celou Prahu... Jedu z čerňáku. Ale myslím, že časově to bude dost podobně, minimálně v noci. :)
Chlapi..okolnosti mi nepreji.. a musim svoji ucast ze dneska presunout do doufam blizke budoucnosti. Uzijte si vecer..

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Taky díky za super večer a parádní motokárování :D ;)
Moc rád jsem všechny zase viděl a už se těším zase na příští akci ;) :cool:
 
Back
Top