• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Motor netáhne ve vyšších rychlostech

Já to nechal dělat u borce co dřív dělal v Jeremiášově v Praze na servisu a šel radši do svého, kdy to vyšlo s novými těsněními všude, senzory, čištěním, vzduchovým filtrem, naplněním a doladěním na diagnostice na těch 18 s DPH. Ale měl jsem z toho dobrý pocit, protože jsem komplet opravu měl zdokumentovanou na fotkách apod., takže jsem viděl, za co jsem platil a co s tím bylo a nebylo.

Takže jsem možná dle Vašich zkušeností přeplatil, ale s prací jsem byl spokojený, takže jsem s tím neměl problém. :)
 
No podle toho co pises bych nerekl zes preplatil...spis jen bych rekl ze ne vzdycky to konci vymenou cidel a pak vyssi cenou....ale je fakt ze je pro ostatni lepsi pocitat s cenou vyssi nez se spolehat na to ze to tak drahe nebude a pak je to neprijemne prekvapi....ja tady taly zacinal na oprave za par kacek a o tom kde jsem skoncil je tu popsano vic nez dost...a to si nakonec vubec na cenu nemuzu stezovat.
 
Tak po roce jsem se dokopal to opravit , bylo to ucpané sání a vymena čidel tlaku sání .Velice Všem děkuji za informace a k oprave Care Service Care, kde je pán ktery rozumí mazdam a vše mi vysvětlil.A soory že to fakt tak dlouho trvalo. Ted mám nižší spotrebu a auto jezdí jak blázen.

IMG-20210721-WA0001.jpg IMG-20210721-WA0002.jpg IMG-20210721-WA0003.jpg
 
Back
Top