• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Tak jak to vidím, tak ten základ na mobil dát nemůžu :(
Android Auto - Maps, Media, Messaging & Voice
Tato aplikace není kompatibilní s vaším zařízením.

Asi to nepůjde obejít, že...
To nevím, možná jo, nějaký root telefonu atp. ale to už je asi na řešení na úplně jiném webu...
 
Možná by stálo otevřít zvlášť přišpendlené téma na CP/AA? @shr3k

AA není pro ČR podporované. Pokud stahuješ apk, tak musíš najít správnou verzi, ideálně poslední a musíš mít povolené instalování aplikací mimo ofiko obchod.
 
Poslední úprava moderátorem:
Ach jo... neficiální appka... Instalována Zkusil jsem to, ale hlásí mi to: Something went wrong... Služby Goigle Play momentálne nefunguje...

No asi budu muset dát i neofic. googleplay
 
Musíš si najít o tomto tématu něco na internetu. Já jedu na iOS, takže nemám osobní zkušenost s androidem. Jen teorii, nainstaluj, připoj, nadávej, občas to funguje, není podpora pro ČR, tečka. A se systémem od Mazdy nemá nikdo žádnou zkušenost. Jsme pionýři (ti co objevují, ne ti za doby CCCP) :p .
 
Tak to nechám plavat... "prozatím" až
1)budu mít nový mobil
2)Až bude pro i ČR Android Auto...
Ifona se mi nechce ...
 
Jednoduchá hlaška - Aplikaci nelze instalovat :) Ale máte dobré nápady... Ale prostě to "prozatím" nechám plavat
Budu na tom pracovat s novým mobilem... Ta moje vykopávka mobil Acer .... Asi nebude ta nejlepší...

Ale díky za rady.. pomohli
 
A ještě si počkáš. Jde o to, že v CZ není kvalitní/zadny voice hlas ASR/TTS, a tím je to zablokované. AA se předpokládá, že ovladas hlasem. Se stejným problémem bojujeme i ve Waze.
 
Jednoduchá hlaška - Aplikaci nelze instalovat :) Ale máte dobré nápady... Ale prostě to "prozatím" nechám plavat
Budu na tom pracovat s novým mobilem... Ta moje vykopávka mobil Acer .... Asi nebude ta nejlepší...

Ale díky za rady.. pomohli
Zkus si stáhnout tento soubor a nainstaluj to přes SD kartu do Samsungu Galaxy S6. Mělo by to jet, S6 má ARM64 architekturu.
 
A ještě si počkáš. Jde o to, že v CZ není kvalitní/zadny voice hlas ASR/TTS, a tím je to zablokované. AA se předpokládá, že ovladas hlasem. Se stejným problémem bojujeme i ve Waze.
Já jsem zkoušel u kolegy Android Auto a Waze a diktování adresy fungovalo v češtině (což u Apple Maps nejde vůbec) na výbornou, myslím byly jen ty systémové hlášky v angličtině. Uvidíme, jak se s tím popasují v CarPlay.
 
Samsung S6 je Táty.. , zkusil jsem to, jestli to je v mobilu, nebo v kabelu nebo v autě :) ha ha
IPhone ??? Na to, že mám všechno na Google... Tak zatím ne... i když by to vyrešilo problém..
 
Samsung S6 je Táty.. , zkusil jsem to, jestli to je v mobilu, nebo v kabelu nebo v autě :) ha ha
IPhone ?? Na to, že mám všechno na Google... Tak zatím ne... i když by to vyrešilo problém..
Tak mu to tam nainstaluj a je to. Tím si ověříš, že to v servisu namontovali správně. A pak už můžeš šetřit na nový lepší Android... :)
 
Ty joo...tak to je teda taky slušný:)) už se na to taky moc těším - já tedy předpokládám, že mi bude CP fungovat tak jak mi funguje v každým jiným autě, které je má...androiďáky teda fakt lituju..nainstaluj tohle nebo tamto a když to nepůjde tak do fór a najít pro konkrétní telefon...fuj...i to jsem si osahal ale musí to bavit..
 
To že Waze umožňuje diktování nemá nic společného s hlasem CZ pro AA a CP.

Jako už se testuje Alfa verze Waze pro CP, jsem i tester, no zatím se akorát dívám co všechno nefunguje. Úteryyy se blíží.
A vůbec já nesmím ani naznačovat.
 
To že Waze umožňuje diktování nemá nic společného s hlasem CZ pro AA a CP.

Jako už se testuje Alfa verze Waze pro CP, jsem i tester, no zatím se akorát dívám co všechno nefunguje. Úteryyy se blíží.
A vůbec já nesmím ani naznačovat.
Ty jo a stihnou to releasnout zároveň s iOS 12? Něco mi prozraď :) V opačném případě - co musím udělat, abych mohl být taky tester? :D CarPlay budu mít snad touto dobou za týden :)
 
Add1) Ne, nevyjde. Naopak budou ještě v CP změny v kódu a podle toho se bude ladit dál.
Add2) moc roku uživatel Waze, moc roku betatester, moc roku editování, moc roku zabitého času na meetup a setkávání se správnými lidmi, moc roku nejvyšší človíček v daném státě ve Waze, a z celeho světa testuje Alfu nyní cca 10 lidí, kde je jistá spolehlivost, že se nedostane nic ven. Tím nechci nic naznačovat.

A fakt to nechceš testovat. Je to zatím hrůza. Jsem myslel, že se to jen zobrazuje na CP přes kabel, jenže skutečnost je taková, že se to musí celé naroubovat na CP dle toho co Apple povolí.

Jinak alfa verze nejde ani nasdilet. Vše je nyní pro daný telefon/UDID. A na obrazovce je něco proč nejde udělat screen a sdílet.
 
Back
Top