• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Mno, jak jsem se vcera dozvedel u Car Star, tak take nemeli "vsechno", ale nakonec jsem to pochopil tak, ze vlastne HW byl vsechen, ale jedine, co jim chybelo je "instalacni manual" :D. Jestli teda na tohle netrpi vsichni stejne :D.
 
Mno, jak jsem se vcera dozvedel u Car Star, tak take nemeli "vsechno", ale nakonec jsem to pochopil tak, ze vlastne HW byl vsechen, ale jedine, co jim chybelo je "instalacni manual" :D. Jestli teda na tohle netrpi vsichni stejne :D.
Já si to tedy v Brně už začátkem týdne taky objednal, ale zatím nemám ani potvrzenou objednávku takže jsem v klidu a jak tak sleduju, bude lepší si počkat až se montážnící poučí z krizového vývoje a natrénují si to na jiných:)
 
V Autogrande v Bratislave to uz maju nainstalovane v predvadzacke. Bol som skusit s Androidom, nemal som vela casu, ale zbezne fungovalo vsetko ako ma, telefon sa pripojil, hlasove ovladanie fungovalo, za jazdy som neskusal.
 
Takže se ve Zline nic nemontovalo, bo neměli vsechno co potřebovali. V úterý bude další telefonát. Teoreticky to rovnou objedná i pro mne....když bude skladem materiál....a otestují to u mne....když...MazdaPán dá... :p
Tím prvním vozem jsem měla být já :p, kdepak předváděcí vůz... Přesně jak píšeš, chyběl jim ještě nějaký komponent, který má přijít v úterý a to budou montovat zřejmě tobě, takže na mě se už nic cvičit nebude, ale půjdou už na jistotu :D :D Akorát příští týden nemůžu já, takže si musím počkat až týden po... Tak pak dej vědět, jak to šlape..
 
jeste jedna otazka, jak si overim, ze ten skript/ soubor nebo co to je, je v zarizeni auta?
Pri sestavovani toho balicku s ID7 skriptem je k zaskrtnuti volba “Dryrun”. Nezkousel jsem to, ale na displeji v aute by to melo zobrazit nainstalovane scripty. Kdyztak sem pak hod info, jestli to funguje.
 
Tím prvním vozem jsem měla být já :p, kdepak předváděcí vůz... Přesně jak píšeš, chyběl jim ještě nějaký komponent, který má přijít v úterý a to budou montovat zřejmě tobě, takže na mě se už nic cvičit nebude, ale půjdou už na jistotu :D :D Akorát příští týden nemůžu já, takže si musím počkat až týden po... Tak pak dej vědět, jak to šlape..

:D v úterý budu volat na termín, taksi hodíme korunou kdo dřív. A tvrdil mne, že to objedná pro mne zvlášť když už to bude objednávat pro "tebe".
Ok, vezmi deku. Hodíme to na ně a zbijeme . To by bylo, aby nám to nedali.
 
Neumím německy:-( ale jestli mluvil o tom, že si ten plast nad tím displayem dojebal sám tak to je tedy bejk:)
 
Zaujimavy je prave ten odkaz v komentári toho videa.. Tam je presny postup ako to robil a oficialne navody..
 
Zaujimavy je prave ten odkaz v komentári toho videa.. Tam je presny postup ako to robil a oficialne navody..

A je šikovný nebo ne? Já to neposoudím, protože když vidím takový bastlení tak mi vstávají všechny chlupy...nejhorší na tom je, že líp nám to nebudou bastlit ani v servisu:)
 
Tak jak vypadáte s termíny na montáž? Už někdo nějaký konkrétní máte?
 
Dnes jsem volal. Ta komunikace je občas těžká....
No, po ověření materialu skladem a tím že jsme hledali volný termin, tak jedu až příští úterý. Mohlo to být teď ve čtvrtek, ale to jsem nemohl zase já.
 
Termín zatím nemám, čekám na zkušenosti prvních uživatelů, iOS aktualizaci a osahání si to na salonu.

Pro Plzeňáky a okolní: Aspekta v Plzni by to od příštího týdne měla mít nainstalované v jejich DEMO Mazda 6 modelu, tak to tam můžete omrknout a vyzkoušet.
 
Tak jak vypadáte s termíny na montáž? Už někdo nějaký konkrétní máte?
30. 8. v AutoPalace Brno, termín zatím platí, tak snad se dočkám. Čekám na odpověď prodejce, kdy budou mít nainstalovaný demo kus. Zatím bez odezvy.
 
Mně se dnes ozval sám servis (Auto Balvin) s tím, že 29.8. můžu přijet tak uvidím:)
 
Ahoj mám možná takovej blbej dotaz,ale pokud si chci udělat aktualizaci sám,tak dám na flesku tu verzi 70...
Pročetl jsem to asi 2krat ale nejak pořád nevím která je ta správná,mate někdo nějakou vyzkoušenou a pokud možno i s postupem,pokud se nějakej složitej
 
Ahoj mám možná takovej blbej dotaz,ale pokud si chci udělat aktualizaci sám,tak dám na flesku tu verzi 70...
Pročetl jsem to asi 2krat ale nejak pořád nevím která je ta správná,mate někdo nějakou vyzkoušenou a pokud možno i s postupem,pokud se nějakej složitej
Tak hodně štěstí :)
 

Přílohy

  • 2018 FIRMWARE CMU UPDATE PROCEDURE-WORLDWIDE.pdf
    1,3 MB · Zobrazení: 152
Back
Top