• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Diky zitra se do toho pustim tak snad nic neposeru.Jinak v servisu v Praze me dneska bylo řečeno že předěláni na CPauto cena cca 8.000,-Že se musí celej system aktualizovat.Takže jina cena než je na strankach tak nevim co tam budou vše předělávat
 
Car star cca 8.000,-
Ted jsem volal na spořilov a tam mě rekl že cenu nevědi ješte presně ale určitě přes 5.000,-Teprve budou prej první dělat,doba cca 3 hodky i se všema aktualizacema.
Jenže těm auto nesvěřim
 
Podle mých informací by to mělo se vším všudy cca 7-8t být tzn. 5t je asi nesmysl a těch 8t bude jako že max..klasika jak píšou u oprav oprava do 10t a nakonec je to 9,9t..;)
 
1764,- plus 2450,- plus 8,- plus 2 hodiny práce po 600kc?

5500 komplet. A víc ze mne nevyrazi.
 
Za peníze v Praze dům :) Koncová cena za hardware je 4360,- Kč včetně DPH, práce je podle Mazda manuálu stanovená na 1,1 hod (za instalaci HW), resp. 1,4 hod celkem i upgradem FW (který by měl být ale za auto v záruce zdarma, ale budiž). Takže očekávám 5500, max. 6000,- Kč za komplet.

Vykopírováno z Mazda manuálu:

"Instalační instrukce budou publikovány v Accessory Base příp. s příslušné SI, jakmile bude k dispozici. Instalaci tohoto příslušenství provádí odborný servis (tedy servis Mazda) a trvá 1,1 hodiny (příp. 1,4 hodiny s aktualizací SW pro MZD Connect). Je-li nutná aktualizace SW pro účely instalace sady AC/AA, je placena zákazníkem v rámci uvedeného navýšeného časového nároku."
 
Za peníze v Praze dům :) Koncová cena za hardware je 4360,- Kč včetně DPH, práce je podle Mazda manuálu stanovená na 1,1 hod (za instalaci HW), resp. 1,4 hod celkem i upgradem FW (který by měl být ale za auto v záruce zdarma, ale budiž). Takže očekávám 5500, max. 6000,- Kč za komplet.

Tak jako potěšilo by to - což o to:)
 
Ale myslím, že o ceně je trochu zbytečné debatovat. Máme tu všichni auta za půl mega, někteří za mega, takže 5000 navíc nemůže nikomu ublížit :) Navíc buďme rádi, že vůbec nějaký retrofit existuje a z CarPlay a Android Auto se můžou těšit i majitelé 4 roky starého auta. Pokud se správně domnívám, tak žádný jiný výrobce toto (rozumějte tak dlouho zpětně) neumožňuje a odkáže vás na koupi nejnovějšího modelu.

Co mě trochu mrzí je absence Wireless Carplay, když naše auta mají vestavěné Wi-Fi, ale tak zapojit kabel pokaždé, co nasednu, mě nezabije, aspoň se mobil nabije.
 
Ale myslím, že o ceně je trochu zbytečné debatovat. Máme tu všichni auta za půl mega, někteří za mega, takže 5000 navíc nemůže nikomu ublížit :) Navíc buďme rádi, že vůbec nějaký retrofit existuje a z CarPlay a Android Auto se můžou těšit i majitelé 4 roky starého auta. Pokud se správně domnívám, tak žádný jiný výrobce toto (rozumějte tak dlouho zpětně) neumožňuje a odkáže vás na koupi nejnovějšího modelu.

Co mě trochu mrzí je absence Wireless Carplay, když naše auta mají vestavěné Wi-Fi, ale tak zapojit kabel pokaždé, co nasednu, mě nezabije, aspoň se mobil nabije.

Konečně to někdo napsal na "plnou hubu" - mnohdy mi tu ty diskuze o pětistovkách přijdou úsměvné, nicméně také raději zaplatím 5 než 8 o tom žádná. Od začátku co mám auto jsem žil v domění, že se bude jednat pouze o softwareovou aktualizaci a za tu bych nebyl ochoten platit vůbec - pokud jde ale o hardware tak ten + práce něco stojí...co už..
Možná budou zajímavá srovnání za kolik to reálně udělají kde, ale to začne nejdřív až koncem příštího týdne..
 
Tak jsme lidi a přestože máme "spotrební zboží", rádi ušetříme. ;)

U CP a AA je nutnost připojení na nabíječku, obzvláště pokud máme puštěnou navigaci. Takže řešit, vzdálený přístup je minoritní záležitost.
 
Je tedy pravda, že aby se mi telefon alespoň slušně nabíjel při puštěném Waze nebo hudbě přes BT musel jsem si koupit USB "redukci" do zapalovače na 2,1A. Takže bude vyřešeno i toto.
(U KF jsem to tedy prozatím neřešil - i tel.mám s lepší výdrží, ale u KE jsem s tím bojoval dost).
 
Konečně to někdo napsal na "plnou hubu" - mnohdy mi tu ty diskuze o pětistovkách přijdou úsměvné, nicméně také raději zaplatím 5 než 8 o tom žádná. Od začátku co mám auto jsem žil v domění, že se bude jednat pouze o softwareovou aktualizaci a za tu bych nebyl ochoten platit vůbec - pokud jde ale o hardware tak ten + práce něco stojí...co už..
Možná budou zajímavá srovnání za kolik to reálně udělají kde, ale to začne nejdřív až koncem příštího týdne..
A SW je jako zdarma nebo co?! Nerad bych ti kazil iluze, ale takhle svět nefunguje.

Mimochodem, já dnes volal AP Spořilov a bylo mi řečeno 5300 se vším. Prý s tím začnou v půli září.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Objednaná montáž u Halfara v Dolním Benešově na začátek září. Přesnou cenu ještě nemám, asi něco přes 5000 Kč.
Pro mě nutnost, nechci zase skončit v lese před prudkým srázem do jezera.
 
@prasniatko:

Jelikož jsem si právě před asi dvěma minutami opět koupil pravidelnou aktualizaci software, který používám pro svou práci což dělám běžně a nepřijde mi to divné mohu Ti odpovědět: Vím, že SW není zadarmo, vím proč a neboj...v mém věku už mi iluze nepokazíš a o tom jak funguje svět....kašli na to..;)

Už dříve jsem tu psal, že když jsem si v polovině května auto u dealera přebíral, ptal jsem se na to a bylo mi řečeno, že s příchodem nové 6ky to již bude k dispozici, půjde o aktualizaci software - tuto nebude problém provést...nové auto/aktualizace software/logicky zdarma...ale pokud se jedná o HW úpravu chápu, že je třeba něco zaplatit..
 
Tak jsem si včera nechal nainstalovat Android Auto. A nejde mi připojit mobil :-( Vždy problikne na LCD mazdě a odpojí a mobil se nepřipojí Je to čím?
1) Mobil Acer Liquid Z630 (nejde i Samsung Galaxy S6)
2) Špatný USB kabel
3) Špatná Instalace.... od autorizovaného servis
 
Tak jak to vidím, tak ten základ na mobil dát nemůžu :-(
Android Auto - Maps, Media, Messaging & Voice
Tato aplikace není kompatibilní s vaším zařízením.

Asi to nepůjde obejít, že...
 
Back
Top