• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Dělám to úplně stejně - synchronizace ani v mém případě netrvá "pár vteřin". NB1 je předchůdce MZD connect a buď rád, že nevíš co to je - mít to v autě, řveš hrůzou ze spaní. :D

Nevím - pár set kontaktů mám a opravdu je to pouze pár (max do 10) vteřin, ale nehádám se:) Třeba se to bude chovat rozdílně s androidem a iOS (mám iOS), ale fakt ani před aktualizací z 59.. na 70.. jsem s tím neměl problém.
Co se týče NB1 tak je to tak a právě až po aktualizaci, která umožnila tu pravidelnou aktualizaci vypnout to bylo teprve použitelné.
 
Mám taky iOS a koukal jsem, tak přesně 756 kontaktů. No, možná to trvá takovou dobu, že mám u 90% vyplněno plno údajů, tel. mail, adresy, IM kontakty atp. a hlavně u 80% mám i fotku. Tak možná proto ta synchronizace trvala klidně i minutu.
 
Tak bohužel, příjezd do servisu (v rámci garančky) na výměnu HW pro CP/AA a připadalo mne, ze spiš o tom nic neví a jsou zmatení jak osmnactka před prvním použitím. Kdyby mne rovnou do telefonu v úterý řekl, že to nemá a nebude to, udělali lépe. Hvězdička dolu.

Žádný CP/AA se nekoná, ještě to nemají ani v testovacím modelu ve Zlíně.
 
Tak bohužel, příjezd do servisu (v rámci garančky) na výměnu HW pro CP/AA a připadalo mne, ze spiš o tom nic neví a jsou zmatení jak osmnactka před prvním použitím. Kdyby mne rovnou do telefonu v úterý řekl, že to nemá a nebude to, udělali lépe. Hvězdička dolu.

Žádný CP/AA se nekoná, ještě to nemají ani v testovacím modelu ve Zlíně.

A kdo čekal něco jiného?;) To není nic proti Tobě, Ty jsi pouze doufal v to na čem jste se domluvili a já bych byl rád, kdyby už si to i někdo osahal, ale....
...a osmnáctka před prvním použitím v dnešní uspěchané době? To existuje? I když kvůli objektivitě - manželky děda co už je taky víc než 20 let v pánu vždy vyprávěl takové příběhy, že když nějaká babka začala, že za jejich mladých let by se to nebo ono stát nemohlo....smál se - chudina, už si nic nepamatuje....:)
 
Bylo to 50:50, to jsem tušil.
Spíš jsem překvapen tím jednáním a nejistotou co vlastně měli objednat a jakou verzi mám, ti borci se na to prostě vyflakli. Komplet selhala komunikace. Stačilo říci sorry.
O servisu potom bude příspěvek do správně sekce fora. Nemá cenu dal nic říkat.

V principu se nic neděje, beta Waze bude na CP počitam až za měsíc. ;)
 
Já bych po tom možná bláznil, kdyby to fungovalo bez striktní nutnosti připojování telefonu kabelem, ale po zkušenosti z jiných aut co máme doma a je to tam je to pro mne jen taková fičurka navíc. Waze to asi posune o level výš, ale procestoval jsem půl evropy na Apple maps a tak je to použitelné - bohužel ale téměř srovnatelné s navigací, kterou už v autě mám. Něco jiného je, když v autě navigace není žádná...ale takto mne to nikam extra nežene...telefonování a přehrávání medií funguje dobře i tak a anglicky čtené české SMS mi tedy fakt nějak nepřirostly k srdci:)
 
A měli byste počítat s tím, že nějakou dobu to bude obtížně dostupné i dál, to je úplně stejná situace, jako když udělali pro Bluetooth/USB modul NB-1 nový firmware, který si pamatuje poslední skladbu...
 
Takže ve Zlíně to budou v pátek montovat do predvadecky a mám si zavolat za týden jak to vypadá.
Sami neví zda seženou materiál na montáž pro zákazníky. Jak píše kolega, dostupnost neznámá.
Prej nejsem sám a zájemců je mnoho.
Uvidíme. :)
 
Ve Zline ale asi take budou spis optimisti, ne? Ja mam teda nahlaseny zajem v Car Star (teda jakoze objednano), ale ani sami nevedi, kdy to dostanou pro sebe na tu svou predvadecku.

Ale pravda, ze Zlina to je do Japonska ... i do Madarska, blize :D.
 
Ve Zline ale asi take budou spis optimisti, ne? Ja mam teda nahlaseny zajem v Car Star (teda jakoze objednano), ale ani sami nevedi, kdy to dostanou pro sebe na tu svou predvadecku.

Ale pravda, ze Zlina to je do Japonska ... i do Madarska, blize :D.

:))) Chtěl jsem si počkat, ale abychom měli zprávy z více stran, objednám si to u nás v Brně a budu Vás informovat zase odtud..

(Osobně si však myslím, že se vše směruje na centrální sklad a to jsou informace ke kterým má z nás nejblíže @shr3k takže až to bude tak to bude pro všechny stejně:))
 
Poslední úprava:
Náhodou teď od pátku do neděle tam byl v Baťově institutu sjezd amerik a Harleyů ,Route 66. Toho se mi na Kladně nedočkáme, jestli pak se byl někdo ze zlínských mazdařů podívat? :)
 
Pokud nějak často neměníte kontakty v telefonu, tak doporučuji import kontaktů vypnout. Respektive po prvním importu to vypnout a pak to zapínat ručně v menu MZDConnect jen když chcete kontakty z telefonu v MZDConnetu zaktualizovat. Já jsem si to takto udělal a od té doby nemám problém. Předtím jak píšete, první minutu i dvě (asi 400 kontaktů) nepoužitelné. Jinak např. historii hovorů to stále aktualizuje.
Zítra to vyzkouším s těmi vypnutými kontakty ;) Je fakt, že i mě se to načítá zbytečně dlouho. O této možnosti jsem nevěděla, díky za tip :)
 
Tak jsem v pondělí provedl upgrade MZD Connect na cmu150_EU_70.00.021A. Postup upgrade dle manuálu (v tomto tématu příspěvek č. 173, instalace stažena z linku v příspěvku č.189).

Rozhodně lepší než co jsem měl předtím (59.00.443EU N).
  • Rychleji startuje, připadá mi to celé svižnější.
  • Mám iOS, takže zde došlo ke změně. Zařízení připojená do USB portů už nejsou Apple device #1 a #2, ale zobrazuje jejich jména.
  • Připojím-li kabelem iPhone, můžu ho zvolit hned jako zdroj hudby a naváže hned na to co jsem poslouchal v aplikaci Hudba. Ale pohybovat se po skladbách, autorech a albech mi dovolí až když je vše načte. A protože používám AppleMusic a v knihovně mám 9881 skladeb, tak to trvá tak 5-8 minut. Dříve jsem se do nabídky např.vybrat album dostal hned, ale bylo to o ničem, protože byla prázdná, takže asi lepší toto řešení.
Doporučuji tedy upgrade i pro ty, co neplánují pořídit HW pro používání CP/AA. Sám o tom zatím neuvažuji. Nevím, co by mi to přineslo za výhody. Navigaci mám, hovory to přijímá i vytáčí, SMSky čte, hudbu hraje, tak nějak nevím na co v mém případě CarPlay.
 
Jak zjistím kterou mám verzi jestli tu 59.00.443 nebo to novou? Pochybuju, že mi jí na garančce sami aktualizovali.:confused:
 
Back
Top