• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Auto Palace Brno a AA/CP:
[...] Včera dorazily všechny 3 ks. ( 1 do našeho dema, a 2 zákaznické ). Montáž všech tří je naplánovaná na nejbližší možný termín – 7.9.2018. [...]​
Tak to se v Brne mate. Ja dnes odevzdaval auto na cely den do Car Star kvuli jinym planovanym (i neplanovanym vecem). Ale pry to jeste nemaji komplet, dorazilo udajne jen "neco". Skoda, tesne se to nepotka. Ne, ze bych bez toho nevydrzel, ale kdyz uz tam tu auto stejne mam ... takhle tam budu muset znovu.
 
Tak to se v Brne mate. Ja dnes odevzdaval auto na cely den do Car Star kvuli jinym planovanym (i neplanovanym vecem). Ale pry to jeste nemaji komplet, dorazilo udajne jen "neco". Skoda, tesne se to nepotka. Ne, ze bych bez toho nevydrzel, ale kdyz uz tam tu auto stejne mam ... takhle tam budu muset znovu.
Jó Brno je Brno, tam ti daj v servisu grátis i jeden sifón.:D
 
Nevím jestli sifón nebo kafe:) ale určitě jsem k Balvinovi jezdil už s minulou Mazdou a s touto by mne nenapadlo jezdit jinam - vždy spokojenost a vše OK. V Palace bych auto ani nekoupil ani neservisoval...ale určitě je to můj subjektivní názor..
 
Tak jsem se dočetl, že AIO tweaky fungují i na FW 70.00.021 a díky tomu funguje CarPlay na dotyk i za jízdy, takže pecka! Jako HMI ovladač je promyšlený dobře, ale kolikrát je dotek mnohem rychlejší a bezpečnější než šmrdlat s ovladačem. Teď už jen doufám, že jsem správně nainstalovat ten ID7_script :cool:
 
A to jsi dělal před tou zamčeno verzí FW nebo až po?
Nevím zda tu muzu otvírat toto téma hackovani....?
Mám 59.000.443
Případně, pomůže mne někdo v okolí Brna?
 
A to jsi dělal před tou zamčeno verzí FW nebo až po?
Nevím zda tu muzu otvírat toto téma hackovani....?
Mám 59.000.443
Případně, pomůže mne někdo v okolí Brna?
Tak to máš štěstí, protože od FW 59.00.5XX je použití AIO tweaků uzamčené a jediná možnost spočívá v šíleném procesu, které zahrnuje rozebrání "půlky" auta. Dokud máš ještě verzi pod 5XX (v tvém případě 443) je skoro povinnost nainstalovat si do budoucna zadní vrátka v podobě ID7_scriptu, který ti zajistí použití AIO tweaků a po upgradu firmwaru na novější verzi.

Postup je jednoduchý.
1) Potřebuješ USB naformátované na FAT32. Doporučuju nějakou menší velikost max. 16 GB.
2) Odsud si stáhni a nainstaluj aplikaci. Pak v pravém horním rohu aplikace klikneš na "Autorun & Recovery", na další obrazovce klikneš nahoře uprostřed na tlačítko "Autorun", necháš zatrhlou tu první položku "Install ID7_Recovery Scripts Pack" a dáš OK.
3) Obsah složky nakopíruješ na prázdné USB
4) V autě stiskneš 1x START tlačítko (bez spojky), SD kartu tam můžeš nechat a zastrčíš USB (USB můžeš vložit i před stiskem tlačítka START, je to jedno).
5) Po chvíli to automaticky nabootuje a klikneš na Install na displeji auta, a za pár sekund ti to napíše "Autosripts were installed succesfully", nebo tak něco.

Kdybys s tím chtěl pomoct, zastav se na Vinohrady, klidně ti s tím pomůžu ;)
 
Muzu něco pokazit?
Mám MAC, je aplikace i na to?
Taky mám Mac a ano, aplikace na Mac je taky (v tom odkazu, co jsem posílal). Pokazit nemůžeš (asi) nic, ale flasku doporučuju naformátovat u někoho s Windows. Po formátu na Macu na ní můžou být nějaké skryté soubory a prý to dělá neplechu.
 
A když už tam někdo 59.00.5XX a vyšší má, dá se udělat downgrade? Nějak to nemůžu nikde najít..
 
Ne, bohužel nedá. Pak ti asi nezbývá nic jiného než absolvovat tohle.

JJ...to už jsem četl - díky, ale asi se budu muset minout...stejně..mám auto od května a první na co mne při jeho převzetí upozorňovali byly tady ty tweaky - asi běžné mezi uživateli, ale v servisech po tom prý jdou a jedná se o neautorizovaný zásah a ztrátu záruky.
Já si tedy nemyslím, že se může něco stát a do takových věcí jsem vždy šel, ale věřím i tomu, že proč by se na to nevymluvili, když by mohli ušetřit na záruce.
 
Back
Top