• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup auta v době opatření

Dup82

člen KLANu
93
zdravím rád bych se zeptal jestli někdo neví co vše budu musem absolovat při nákupu předváděcího vozu Mazda 6 na SPZ v dnešní době. Rozhodl jsem se pro koupi i přes všechna opatření .Na vůz jsem se byl již podívat a teď čekám na návrh smlouvy která by mi měla být zaslaná přes email. Jak probýhá přepis vozu? řeším to já a nebo prodejce Mazda?Povinné ručení si řeším sám. Děkuji moc za rady a nápady
 
Čau, já když sem kupoval předváděcí M3, tak vše vyřešila Mazda já jsem jenom donesl plnou moc a potom zaplatím ten poplatek co oni zaplatili na úřadě.
 
Koupe je bez problemu, proste na zaklade kupni smlouvy prevedes penize a oni pripravi vuz k prevzeti... i kdyz zadny koronavirus nestrasil, vetsinu nakupu svych aut jsem resil taky jen pres maily a telefon, a az finalni vyzvednuti pripraveneho auta osobne. Lze si domluvit, ze ti prodejce zaridi i registraci vozu na znacky, kdyz jim k tomu das plnou moc - avsak pozor, pokud jsou jinde, nez kde zijes, budes mit "jejich" SPZ (zalezi-li na tom... napr. plno prazaku nechce mit neprazskou). Nebo si zaridis sam, urady jsou ve vetsine mest otevrene, ale s omezenou oteviraci dobou - asi nejlepsi zavolat na nejaky dopravni inspektorat a zeptat se.
 
tak komunikace proběhla z90% přes tel a email v úterý budu řešit přepsání vozu na mě.Děkuji za rady
 
výstraha? pro mě to je spíš takovej zvláštní druh humoru a jsem vlastně rád, že tenhle pitomec nerozšířil mazdí řady :cool: ještě bych mu za trest sebral volební právo.
 
Back
Top