• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nastavení displeje přes android rádia

@Tazator jaký auto máš na mysli ? Pokud chceš radu, bude potřeba říct aspoň co máš za auto .... a nejlíp si auto i s motorem vyplnit do podpisu
 
Omlouvám se.. Jsem v té rychlosti a zlobe vynechal. Mazda CX 7 2.3 DISI turbo. Rok výroby 2007
A děkuji za upozornění, hned to napravím.
 
:) označením "někoho" mu přijde oznámení, že ho někdo zmínil a tím se dotčené snažím "přilákat" do topicu, aby ti odpověděli ,-)
Ahoj Vitus, s týmto nehneme. Čínaňa zvyčajne netrápi ovládanie, jemu stačí predať. Jedine skúsiť dlhšie podržať tlačítko setup a keď by sa mu rozblikal displej, je šanca niečo nastaviť. Ale zvyčajne na týchto hračkách to nekomunikuje s datalinkom.
 
Sakra drát.. Docela mě to štve.. Budu muset dát staré rádio a nastavit momentální spotřebu přes něj.. Jinak děkuji za odpověď..
 
Přišel jsem na to.. Dlouze podržet tlačítko mode na volantu a ajhle na display se objeví Setting a pod tím tlačítkem mode jsou šipky nahoru a dolů a tím se dají nastavit hodiny zmacknutim dolů a nahoru se nastavuje průměrná spotřeba atd.. Uraaa takže kdo má s tím problém, tak je vyřešený.
 
Back
Top