• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika problém při zapojení Android radia

romkod77

nový člen
1
zdravim vsechny,vlastnim mazdu cx-7 r.v.2008 a koupil jsem z ciny radio s androidem a nefunguje mi ovladani na volantu,tak jsem objednal jiny kabel,dnes jsem ho tam dal a prestal mi jit display u auta a ani radio nejde zapnout muze to byt prosim tim decoderem can bus jak je za radiem nemohl jsem ho nejak oddelat dekuji za radu

edit Vitus: upraven název topicu ,-)
 
nejspíš neaktuální, ale třeba se najde někdo kdo to bude řešit :) koupil jsem toto https://www.aliexpress.com/item/329...0m-vsxPdzFvD9TFTCoaxCOtBIvt8shr11-myY-_1QZAtE , kvuli bosse mi přišel ještě jeden canbus... ale i při namontování toho,k terý byl u radia vše šlape... gps schovaná pod palubovkou nad větráním , teď ještě zbývá namontovat couvací kamerku :)

TWL lucky you....dnes mi autoelektrikář vrátil kabeláž, že je nefunkční krabička co má komunikovat s Bose systémem....pokud někdo najdete kabeláž za rozumný peníz dejte mi někdo vědět...
 
Back
Top