• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nastavení jazyka

Michaelson

nový člen
2
a což potom španělština, to bylo něco :D Nakonec jsem zjistil, že stačí naštvaně zařvat LANGUAGE - ENGLISH :D Ale to jsme už v GH, tak taková offtopic vložka :)
Zdravím. Já to mám právě ve Španělštině a za boha to nemůžu nastavit do angličtiny. Můžete mi prosím poradit jak to provést? Děkuji
a což potom španělština, to bylo něco :D Nakonec jsem zjistil, že stačí naštvaně zařvat LANGUAGE - ENGLISH :D Ale to jsme už v GH, tak taková offtopic vložka :)

Zdravím. Já tam mám právě tu španělštinu a i to řvaní nezabírá. Nemáte nějakou jinou radu? Díky
 
Zdravím. Mám mazdu 6 GH r.2010. Potřeboval bych poradit jak nastavit jazyk v hlasovém ovládání. Mám to ve Španělštině a bohužel španělsky neumím.
 
taky jsem s tím bojoval z němčiny....:) jak říká @shr3k
Nastavení - Jazyk - Angličtina
Setup - Language - English
Configuración - Idioma - Inglés

...a to nastavení by mohlo být taky Preparar

víceméně opakuj nápovědu která se myslím spustí když nic neříkáš
 
Po zmáčknutí tlačítka rozeznání hlasu zadej povel "SETUP" potom "PAIRING OPTION" dále "PAIR" potom uvidíš na telefonu se zapnutým bluetooth zařízení Mazda potom tě auto vyzve k zadání párovacího kodu, ten zadáš, potvrdíš na telefonu a je to :):) to platí pokud máš na radiu nastavenou angličtinu. Jinak pokud povel zadáš špatně spustí se nápověda, takže vyslechnout a zopakovat. Já jsem nejvíc bojoval s přehozením němčiny do angličtiny :rolleyes: ale jde to spárovat i pomocí tlačítek na rádiu... Poprvé jsem si s autem povídal a přemlouval ho asi půl dne :( podruhé už je to otázka pár sekund. Ještě asi záleží na typu rádia, osobně mám BOSE po faceliftu
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak mohu dostat auto z němčiny do angličtiny. Další kroky už chápu jen potřebuji dát auto z němčiny do angličtiny. Děkuji
 
Ahoj, nevíte prosím, jak u Mazdy 6 (2011) zjistím heslo, které to po mně chce, když se snažím změnit jazyk z Němčiny na Angličtinu? Zkoušel jsem jí nadiktovat heslo, které je k bluetooth (0000), ale to to není. Musím s tím do Mazdy? Ta Němčina mně fakt dost vadí. Děkuji.
 
Změna jazyka by měla jít bez hesla , pokud je tam heslo leda by ho někdo nastavil a pokud ti ho nesdělil tak máš smůlu protože i po odpojení baterky si modul heslo pamatuje
 
Díky za odpověď. To mám asi teda smůlu.
Jen mě udivuje, že to nejde nějak zresetovat. U spousty jiných aut, které jsem měl, to šlo.
 
Back
Top