• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Navigace

Mslambor

nový člen
1
Zdravím.
Z ničeho nic mi přestala fungovat navi, hlásí mi ze tato Mazda není vybavena navigací.Kupoval jsem na eBay kartu, navi fungovala tři roky a přestala , bez jakéhokoliv zásahu. Není tam nejake omezení na 3 roky? Mám koupit novou kartu? V orginálu auto nebylo vybaveno navigací …Dekuji
 
Zdravím.
Z ničeho nic mi přestala fungovat navi, hlásí mi ze tato Mazda není vybavena navigací.Kupoval jsem na eBay kartu, navi fungovala tři roky a přestala , bez jakéhokoliv zásahu. Není tam nejake omezení na 3 roky? Mám koupit novou kartu? V orginálu auto nebylo vybaveno navigací …Dekuji
Ahoj, docela častá závada u čínských eBay SD karet. Prostě karta umřela. Zkus jí v PC jestli ten jí načte. Pokud jí počítač načte, tak hnedka kup novou prázdnou SD kartu (nějakou kvalitní) a překopíruj všechny data z čínský karty na novou (stačí CTRL+C a CTRL+V - žádný spešl programy nebo podobný postupy).
Pokud už ani PC tu čínskou kartu nenačte, tak kup "novou" čínskou kartu, dej jí do auta, najezdi s ní aspoň 100km a pak jí v PC překopíruj na kvalitnější ať ti zase neumře.
 
Zdravím.
Z ničeho nic mi přestala fungovat navi, hlásí mi ze tato Mazda není vybavena navigací.Kupoval jsem na eBay kartu, navi fungovala tři roky a přestala , bez jakéhokoliv zásahu. Není tam nejake omezení na 3 roky? Mám koupit novou kartu? V orginálu auto nebylo vybaveno navigací …Dekuji
Neviem, ale ja mám kartu z Číny už šiesty rok a funguje spoľahlivo....
 
Pozdravujem, prosím niekoho o skúsenosť: Keď mi skončila 3r aktualizácia máp asi pred 1 rokom a ja si teraz doplatím aktualizáciu na ďalšie 3 roky, nemá niekto odskúšané, ako sa počítajú tieto ďalšie 3 roky? Od dátumu zaplatenia aktualizácie alebo sa to len zase naviaže na VIN auta a skončí mi to po 6 rokoch od kúpy auta bez ohľadu na to, kedy som si to doplatil? Nechcem teraz polemizovať, že na čo si to chcem doplatiť keďže je možnosť AA či CP, ale chcem vedieť či to niekto už odskúšal si doplatiť tie 3 roky? Logika mi dáva, že by to malo byť od zaplatenia...Ale u Mazdy človek nikdy nevie :))
 
Zdravím,
elementární dotaz: Hláška Tato Mazda není vybavena navigací.... Navigace se spustí po vložení SD karty (orig nebo Ebay)?
 
Každej ktorá sa na originál podobá :)
No ja neviem, mám 2 ebay karty, čo vyzerajú ako originál a auto ich nerozozná ani ako vadné, ani ako prázdne. Ak tam dám akúkoľvek inú kartu, tak aspoň napíše že na nej nie sú mapy.
 
Back
Top