• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Omezení rychlosti v Head Up Displayi

Pythonekk

nový člen
5
Zdravím Vás, včera jsem si domu přivezl Mazdu 3 2.0 121kw s infotainmentem s navigací, head up displayem a podobně, chtěl jsem se zeptat zda-li se dá na head up display nastavit aby ukazovalo značku aktuální omezení rychlosti (50,80,90 atp)
Viděl jsem že by to ten head up display měl umět, ale nevím jestli to není podmíněné nějakou výbavou nebo třeba aktualizací softwaru? v nastavení displeye nevidím nějaké nastavení aby ukazoval značky, ale v navigaci to značky pozná.
A ještě jedna věc jestli někdo z vás řešil dodělání origo kamery, mám přední a zadní senzory, ale chtěl bych ještě kameru tak jestli bude stačit koupit kameru a nebo ještě kabeláž k tomu
Předem Díky za odpovědi
 
Ahoj, mně pomohlo aktualizovat FW na verzi 70 nebo novější, návod jak aktualizovat najdeš někde tady na fóru... Rozpoznávání značek jinak používá přední kameru, tak zkontroluj jestli je OK.
 
Značky by mali byť dostupné na HUD pri vloženej originál navigačnej SD karte. Neviem v akej navigácii si to videl, ak to bolo cez Android Auto, alebo CarPlay, tak to je niečo iné a cez to to na HUD nefunguje.
 
Navigační kartu mám, jinak mám Sportsline výbavu, navigace mi normálně funguje, a rozpozná značky, ale ukazují se jenom na infotainmentu, aktualizaci jsem chtěl taktéž řešit, ale hlásí mi to chybu B108E04, což by podle internetu mělo být ten ghosting že to samo mačká náhodná tlačítka na displeji což odpovídá, občas mi to samovolně zavolá nebo přehodí písničku atp, takže vůbec netuším jestli to i s touhle chybou můžu aktualizovat, jinak verzi mám 33.00.500
 
Back
Top