• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Čistič mám z práce, video u toho mají a moc se s tím neserou. Odmastit, odloupnout, nalepit a za chvíli nemáš co dělat :D. I když u některých výrobců ještě doporučovaly podlepit silikonem, ale nechápu proč, pokud ty pásky drží tak jak říkáš
 
Zdravím všechny.
Nevíte někdo náhodou, dají se někde sehnat chromové (okrasné) neplastové krytky na CX-5ku? Chtěl bych ji tím vytunit, ale co jsme vygoogloval tak to byl jen ABS plast, já bych si klidně připlatil za nerez. Díky.

příklad.jpg
 
@MichalP A k čemu tam ta modrofialová světla vlastně měl?
Náhodou jsem si všiml tvé otázky po těch 10 měsících :innocent: No to by věděl jen ten původní majitel, od něhož to koupil, ale neměl čas se tím zabývat. Ale pokud se pamatuji, tak v té době to byla móda.
 
Poznám to aj som kúpil prezentovali že to nabíja 15w keď sa to zmeralo tak to bolo okolo 2,8w čiže ?‍♂️ Ako veľkosťou sadlo aj všetko ale nabíjanie ako mŕtvemu cvičky..a eštekeď si položil mobil jedna brzda kruhový objazd a mobil letel ??? neodporúčam
Díky za referenci, vypadalo to zajímavě.. :grinning:
 
Zdar majstri, irituje ma chróm okolo masky. Dával to niekto do lesklej čiernej. Zväzujem ci kúpiť onieco z Ebay alebo to doma niečim strieknuť?
 
Zdar majstri, irituje ma chróm okolo masky. Dával to niekto do lesklej čiernej. Zväzujem ci kúpiť onieco z Ebay alebo to doma niečim strieknuť?
Ahoj ..ja som to mal ..skús plastik dip …jednoducho sa nanáša zvládneš to aj sám ..z ebay keď ti príde ten rám je z 2 kusov a stavím boty že nesadnú na 100% mne ako prišli skúsil som a išli do smetia …
 
Plastik dip sa mi nepáči a po čase to obiju kamienky. Chcem aby to bolo v lesklej čiernej. Na YT som pozeral ze to davaju do folie. Pôjdem sa spýtať ci mi to i nas vedia spraviť
 
Back
Top