• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nesvití světla

Navstevnik

nový člen
12
Zdravím, stala se mi taková věc, ze se mi začlo kouřit z kapoty a po otevření to kouřilo u světla na straně řidiče. Nesvití mi celej zadek, předek také ne, jen blinkry blikají. Pojistky 10A a 15A pohledem zkontrolovány a všechny v pohodě, ani na palubní desce Nesvití kontrolka světel. Napadá někoho co by to mohlo být? Dekuji
 
Pohledová kontrola může být zavádějící - pojistka může být přepálená u kraje místo u prostřed a to se může přehlédnout, lepší je proměřit. Podsvětlení v autě funguje? Stěrače se chovají normálně? pokud ne, zkontroloval bych ještě pojistky u nohy řidiče viz schéma Odkud přesně se kouřilo?

1.png
 
Pohledová kontrola může být zavádějící - pojistka může být přepálená u kraje místo u prostřed a to se může přehlédnout, lepší je proměřit. Podsvětlení v autě funguje? Stěrače se chovají normálně? pokud ne, zkontroloval bych ještě pojistky u nohy řidiče viz schéma Odkud přesně se kouřilo?

Zobrazit přílohu 45234
Někde od světla nevím přesně jestli ze světla nebo z led v nárazníku (ale ty tam už jsou od koupě.
 
Back
Top