• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Odblokování displeje při jízdě

Kubis

nový člen
3
Ahoj, chtěl bych odblokovat zákaz dotykového ovládání při jízdě. Nemáte někdo radu jak na to? Návod nebo kontakt na osobu kdo to umí? Děkuji
 
Ahoj. Ak si ochotný vycestovať do Bratislavy je tam chalan, ktorý ti spraví čo len chceš ak je to možné. Ja som bol za ním nech mi nainštaluje android auto a okrem toho, mi nahodil aplikáciu na hodnotenie jazdy, naprogramoval kľúč keď 2x stlačím zamknutie tak to krátko zatrúbi, preprogramoval mapu pohonu awd mám CX-5 2018 na rok 2023 (tlačidlo tcs funguje ako tlačidlo na nových mazdách aktivácia "off-road" módu) deaktivoval i-stop už ho netreba deaktivovať ručne. V prípade automatickej prevodovky vie preprogramovať aj tú na rok 2023 (radí rýchlejšie), taktiež pri awd vie naprogramovať štartovanie cez aplikáciu, ak máš mazdu s 2,0 90kw vie to odblokovať na tých cca 150, vie deaktivovať zvukovú sigmalizáciu nezapnutých pásov, ak je záujem nainštaluje ambientné osvetlenie. Takže ak tak posuniem kontakt.
 
Ahoj. Ak si ochotný vycestovať do Bratislavy je tam chalan, ktorý ti spraví čo len chceš ak je to možné. Ja som bol za ním nech mi nainštaluje android auto a okrem toho, mi nahodil aplikáciu na hodnotenie jazdy, naprogramoval kľúč keď 2x stlačím zamknutie tak to krátko zatrúbi, preprogramoval mapu pohonu awd mám CX-5 2018 na rok 2023 (tlačidlo tcs funguje ako tlačidlo na nových mazdách aktivácia "off-road" módu) deaktivoval i-stop už ho netreba deaktivovať ručne. V prípade automatickej prevodovky vie preprogramovať aj tú na rok 2023 (radí rýchlejšie), taktiež pri awd vie naprogramovať štartovanie cez aplikáciu, ak máš mazdu s 2,0 90kw vie to odblokovať na tých cca 150, vie deaktivovať zvukovú sigmalizáciu nezapnutých pásov, ak je záujem nainštaluje ambientné osvetlenie. Takže ak tak posuniem kontakt.
Ok. Zatím nemám v plánu cestu na Slovensko. Zvážím. Každopádně moc děkuji 🙂👍
 
Tak tel ma vypnutý a možno funguje na whatsapp ale to si nenapisal.

Tak tel ma vypnutý a možno funguje na whatsapp ale to si nenapisal.
Ospravedlňujem sa. Ja keď som sa s ním dohadoval bol to hovor. Možno ak bol v práci sa mu nedalo alebo bol mimo signál, vypnutý mobil čokoľvek. WhatsApp som zabudol spomenúť , ale mne vždy spoľahlivo odpovedal. Treba skúsiť sms prípadne ten WhatsApp. Dúfam, že pomôže aj Vám tak ako mne.👍
 
Akres Roudin: Mám záujem o preprogramovanie mapy pohonu awd na r.2023, mám CX-5 2,0 AWD AT 2019, ako dlho to cca trvá a cena? Môžem kontakt na teba a dohodnúť termín? Som z BB a prišiel by som na otočku do BA...
 
Akres Roudin: Mám záujem o preprogramovanie mapy pohonu awd na r.2023, mám CX-5 2,0 AWD AT 2019, ako dlho to cca trvá a cena? Môžem kontakt na teba a dohodnúť termín? Som z BB a prišiel by som na otočku do BA...
Zdravim,
+421949549584 whatsapp, sms alebo telefonicky.
Ak sa jedna iba o 4x4 prekodovanie, tak to bude rychle do 5 min bude hotove, ak chcete aj ine kodovania mozeme sa dohodnut. Ozvite sa mi a dohodneme sa na stretnuti, dakujem.
Pekny den.
 
Ok, fajn, to by bolo super. A je to vratný proces? Auto je ešte v záruke a keby bolo potrebné niečo riešiť v záruke s prevodovkou, asi by to bolo vidno že je iný soft, však? Alebo je nejaká rýchla možnosť pre vrátenie do pôvodného stavu tak že si to vrátim sám pred servisom? 🤔
 
Ok, fajn, to by bolo super. A je to vratný proces? Auto je ešte v záruke a keby bolo potrebné niečo riešiť v záruke s prevodovkou, asi by to bolo vidno že je iný soft, však? Alebo je nejaká rýchla možnosť pre vrátenie do pôvodného stavu tak že si to vrátim sám pred servisom?

Samozrejme je to vratný process, môžem ti spraviť 2 sady konfiguráci že stiahneme a zálohujeme original a druha sada bude už upravená s aktívnymi funkciami.
Ak si kúpiš adapter a máš notebook, tak hocikedy cez to nahras potrebnú a hotovo.
Ale čo sa týka 4x4 to nemajú ako zistiť :)
 
@Akres Roudin: Mam otazku. Jdou nejakym zpusobem pridat funkce do aplikace My Mazda? Vim, ze v US maji treba remote start, nebo stazeni oken na dalku. Treba ten remote start na zimu by byl super, pokud by to slo. Diky
 
@Akres Roudin: Mam otazku. Jdou nejakym zpusobem pridat funkce do aplikace My Mazda? Vim, ze v US maji treba remote start, nebo stazeni oken na dalku. Treba ten remote start na zimu by byl super, pokud by to slo. Diky

Nedá sa to spraviť. Jedine riešenie keď tam pridáte autoalarm ktorý podporuje možnosť vzdialeného štartu.
Napríklad Pandora, Starline a podobne autoalrmove systémy to majú.
 
ahoj ... je nekdo v praze kdo to dela? nebo v okoli? @shr3k ??

mel bych zajem o odblokovani displeje pri jizde plus to troubeni pri dvojitem zamknuti bych bral taky :)
 
Back
Top